Hazal Kaya’nın ahbaplık savaşı sürüyor

Sabah’tan Iştiyak Yaman’ın haberine göre Türkiye’de tıp öğrencisi olan Acem 27 yaşındaki İsa Karimi, oyuncu Hazal Kayaç’evet hayranlığının dozunu kaçırınca geçtiğimiz yaz adliyelik olmuştu. Karimi, üzerine “Aşkım, eşim, karım” üzere notlar düştüğü hediyeleri Kayaç’nın işyerine göndermeye başlamıştı. Adlı oyuncunun şikâyeti konusunda gözaltına alınan Karimi ile onun babası ve ablasına, Hazal Kayaç’ya 4 kamer yaklaşmama kararı çıkmıştı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Kadına Cebin Yol Bürosu antrparantez Karimi karşı soruşturma başlatmıştı.

FACEBOOK KANIT OLDU

Bu soruşturma sürerken Karimi’nin Facebook adresinde Hazal Kayaç ile ilgilendiren yaptığı paylaşımlar için bakir aynı soruşturmaya başlatıldı. Mesajlar incelendiğinde “Hazal benim yegâne nazlı canım. Ayrımsız tanem, gözümün bebeği eşimdir” ve “Evet Hazalım evet ahiret yolculuğu vesselam” şeklinde mesajlar kayran aldığı görüldü.

HAZAL KAYAÇ

Bunun üstüne Karimi’nin oturma izni bulunmadığını sav fail Kaya, Göçmen İdaresi İstanbul Müdürlüğü’ne başvurarak Türkiye’ye benzeri henüz sokulmamasını dilek etti.

‘ÇOK SEVİYORUM HATTA TEEHHÜL ETMEK İSTİYORUM’

Türki bilici Karimi savcılık ifadesinde “Hayranıyım ve onu hiç yüz yüze görmedim. Evine gitmedim. Amma ailemin gittiği, işyerine armağan gönderdiğim akıllıca. Kendisini haddinden fazla seviyorum, ayrica tezevvüç etmek isterim. Kendisine kesinlikle engel isnat etmek istemem. Durumun bu hale gelmesinden dolayı pişmanım” demişti. 

Bir Cevap Yazın