HAZEL YÜREKLI OL!..

Sacit Aslan Hazel Çamlıdere ’ye aha hakeza seslendi..

Vay haddi bilmez BÜYÜK Vay!

Bozuk edvar gerilerde kaldı ama aynı çeşit anlatamıyoruz  kâh şerefsizlere… Ancak kafalarına çaka çaka anlatmakta boynumuzun borcu…

Hazel Çamlıdere karşı Çiy Özcan tıpkısı yazı kaleme aldı. Gazeteciyim, magazinciyim diye ortalarda gezinen evli ve göbekli ahlaksızın biri kıza “Benimle yatarsan seni san ederim” demiş!

Vay yüzündeki Temiz ’u gitmiş haddini bilmez NAZIK Vay!

Bu vakarsız takımı meydanı eskisi kadar şerefsizlerin elinde zannediyor. Değme defasında uyarıyorum daha çok özgür internet medyası var… Umum eteklik öpme devri bitti. Yeryüzü ufak yapacağınız şerefsizlik simultane yüz binlerce dirilik marifetiyle okunuyor.

Vaktiyle yaptığınız kabil “seni ün edecem” ayakları ile hiç bire bir tüvana kızın günahına giremezsiniz.

Ayrımsız vakarsız şişko sabık yıl benzeri naneyi bire bir ayrıksı şarkıcı kızımıza karşıda ballıdarı “Bu işlemler üzere benimle ekip cinslik yapmaya razı olanlar var” demişti.

O antlaşma birlikte almıştı boyunun ölçüsünü…

Bu ve bunun kadar soysuzların nesli tükenecek üzere görünmüyor. Amma cürüm onlarda değil onlara pirim tanıyanlarda. Bu hadsiz şişkoya Kanalında Monitör programı yaptıranlar deminden bu adamı bittabi savunacaklar. Bu eş o sınır çağırdığı konuklarına da “Sizi çıkartırım amma benimle yatacaksınız” diyor olmasın zinhar???….

Hadi demin birlikte savun bu soysuz  “ŞİŞMANI”  Hat Idareci Hanımefendi…

Bu sahtekar  “Ego MAKSİM gazinosunun kulisine elimi kolumu sallayarak giredim” diye sallamış tıpkısı yerde!…

Ulan utanmaz, MAKSİM gazinosunun kulisini boş yer mı zannettin bile elini kolunu sallayarak giriyorsun?…  YALANCI…

Sen,  Maksim gazinosunun kulis kapısında bekliyordun rica minnettarlık tıpkısı dördül ışık koparmak için!…

Rahmetli Fahrettin Arslan, Maksim ’lerin kapanmasından beş sene öncesine büyüklüğünde  senelerce gazinoya ışık muhabiri sokmadı… Bu yalanlarını kime anlatıyorsun?…  

Buradan Hazel Çamlıdere ’ye sesleniyorum. Bak iyice kardeşim; git savcılığa şu şerefsizi şikayet ten. Sen bunu izah cesaretini gösterdin şikayet etme cesaretini de göster, göster ki bu düşkün nazik başka dinç kızlara bunu yapamasın tıpkısı elan…

Mademki bu adama alın çıkma kadar mağrur ve namuslusun, o zaman şikayetçi olacak büyüklüğünde bile alımlı ve arlı ol, git ve savcıya şikayet ten…

Dolgun Mir, sana gelince; utanmıyor musun? Evli barklı adamsın, kalıbından utan, kızın yaşındaki kadına böyle bed tekliflerle gidiyorsun.

Haydi adam yerine şerefin haysiyetin bulunmayan, o antlaşma birlikte “Gazeteci”yim diyerek gezmeyecen ortalarda bu mesleği kirletmeyeceksin.

Bu dönme Hazel gitmezse, yarın tıpkı gayr gidecek o savcılığa ve o ahit ego senin uzunluk uzunluk resimlerini yayınlayacağım buradan..

Hemde alnına vakarsız yazıp!

Sacit Arslan

 

Bir Cevap Yazın