Hediye Çağlayan’dan şaşırtan sözler

Bu sabah Habertürk TV da Sıygı Talu ’nun sunduğu “Burası Haftasonu” programına mihman olan ekstrem cerbezeli yargıcılar kurulu üyesi Dürü Çağlayan, Cirim Talu ’nun sorularını yanıtlarken tıpkı çocuğu olsa onun görüntülük uğrunda aynı molekül yapmasına cevaz vermeyeceğini söyledi..

İzlemek için haberin videosuna TIKLAYINIZ!..

SACİT ASLAN YORUMLUYOR

Dervişin fikri neyse zikri da odur derler amma ’Popstar Yöntemsiz ’nın\’ haddinden fazla muhterem yargıcılar kurulu üyesi beyefendinin(!) nedense fikri ile zikri ayak tabanı tabana münasebetsiz!..

Cirim Talu ’da bu muhteşem erkek-ı nerdeyse dünya çapında tıpkı televizyoncu kendisine lanse edecekti amma dili varmıyor…

Sadece reyting uğruna, ekrana sürülen ve sözde meydan muharebesi kazanmış utkulu kargaşa komutanı edalarında bir SOYTARI!.. (halkı eğlendiren manasında)..

Oylum Talu ’da, bu Oyunbaz ’ya ’Ekranda neyi buyurmak istemezsiniz ’ diye soruyor…

Cevap: ’Çocukların kullanılmasına sabır edemiyorum ’ filan gibi kestenperane sözler!..

Ya… Mevla, madem ekranlarda çocukların kullanılmasına götürüm edemeyen ve çocuğum olsa hiç ayrımsız şekilde Tv ’lerde sarmak istemem diyeceksin amma oturduğun jüri koltuğunda elalemin pırılpırıl çoluk çocuğuna ağzına geleni söyleyip mülk kazanacaksın!..

Yemezler nazik!.. Arz azından ben yemiyorum bu palavralarını!..

Para kullanmak üzere millettin çocuğuna taşlama etmeyi kendine alamet edineceksin ama hareket bitti tezyifkâr ayrımsız servette kazandın EEEE… Deminden ayakyolu geldi insanlara latifçe gözükmeye!..

Sana bire bir özdek itiraf edeyim mi Çağlar!..

Maddi çıkarlarını ve hasbel talih edindiğin şöhretini devam ettirmek uğruna insanları kullanmandan tiksinti ediyorum…

Acun ’birlikte yegâne Avukat sen kalsan ve ben Acun ’nın sunma nazik suçunu işlemiş biri olsam birlikte savunmamı senin yapman yerine, Mahkemeye candan ikrarda bulunup vakur benzeri şekilde mühebbet hapis yatmayı tercih ederim…

Sacit Aslan

Bir Cevap Yazın