Helin Avşar’dan şaşırtan pozlar

Health&Fitness Dergisi ’nin bu ayki kapak konuğu olan Helin Afşar, dirim tarzını değiştirdiğini ve imdi henüz sakin ayrımsız biri olduğunu söyledi.

Spor ile basit yaşlarda tanıştığını, 11 sene bale yaptığını belirten Avşar, akşam 11 ile sabah 4 arasında pekâlâ uyumaya ilgi gösterdiğini söyledi.

Kayak ve snowboard ile ilgilendiğini anlatan Helin Afşar, son ilkokul yıldır ise daha alımlı ve elastiki aynı adale yapısı kazandırdığı, vücuduna elan teferruatlı tıpkısı zevahir sağladığı için pilates yaptığını ve bu sporun kadınlar için daha uygun olduğunu belirtti.

Helin Avşar hayatındaki sakinliğin sebebini ise aldığı soluk eğitimleri namına açıklıyor. Ayrımsız arkadaşının önerisi ile başladığı nefes eğitimleri üzere Avşar, ‘Bu, hayatınızın temas anına uyarlanmış edebileceğiniz ve hayatınızı değiştirebilecek tıpkı uygulama. Herhangi Bir sabah kalktığımda ve akşam yatmadan 10-15 dakika nefes çalışıyorum. Nefes egzersizinde icap cümlelerim var ve bu çalışmalar yardımıyla hayatımın yüzde 50 oranında değiştiğini söyleyebilirim ’ diyor. 

Bir Cevap Yazın