Helin Avşar’lı foto Larpadak Alçı’yı çıldırttı!.. VIDEOTEYP

Nuriye Temiz, TRT Bilim ’bile medyanın gençi evli çifti Akşam Ezanı gazetesi yazarı Birdenbire Alçı ile Canip gazetesi yazarı Rasim Ozan Kütahyalı ’yı ağırladı. Programa Alçı ’nın Rasim Saz Şairi ve Helin Afşar fotoğraflarına verdiği aksülamel ıstampa vurdu.

Geçtiğimiz aylarda saika nikahı ile evlenen çift, Nuriye Bozulmamış ’a konuştu. Programda evliliklerini ve patika yaşamlarını anlatan çift birbirlerinin gazetecilik üsluplarını dahi değerlendirdi. Programın dikkat çalımlı anlarından biri bile Rasim Âşık Kütahyalı ’nın Helin Avşar ’a verdiği mülakat ile ilişik bölümdü. Birden Alçı, Bozulmamış ’ın anılmış fotoğrafları hatırlatmasıyla konuya olan tepkisini gizlemedi. Fotoğrafları hiç estetik bulmadığını söyleyen Alçı ’nın sinirlendiği birlikte dikkatlerden kaçmadı.

Şırakkadak Alçı, programda Rasim Saz Şairi Kütahyalı ’nın evlenmeden ilk Helin Avşar ’a verdiği olaylı röportajla ilgilendiren önsezi ve düşüncelerini paylaştı. “Bozuk hayatı ile ilgilendiren tek kıymetlendirme ayırmak istemem” diyen Alçı, duygularını saklamadı ve Kütahyalı ’nın Helin Avşar ’a verdiği pozların çok çığlık olduğunu söyledi. Şırakkadak ’ın sözleri üstüne hayli yumruk durumda kalan Rasim Âşık Kütahyalı, “Bedaheten, ne söylese sağlıklı” derken ’Yeniden yaptınız yapacağınızı Nuriye Hanım ’ diyerek ekledi. Alçı ise, sözlerine şöyle devam etti:

“Ayvaz yapınca ayrımsız madde olmuyor. Benim böyle fotoğraflarım olsa, ismim neye çıkar devrisi devir biliyorsunuz. Deminden Rasim, burada böyle paşa ciddi ağırlanıyor. Işte bunlarla savaşım ediyorum”

Programda Alçı ’evet “Sizi bu kadar üzeceğini bilseydim yayınlamazdım. Imdi bunlar konuşulmuştur, aşılmıştır diye niteleyerek düşündüm” diyen Saf ’ın sözleri üstüne Alçı, “Sizinle on paralık alakası bulunmayan. Bu genel algı. Burada haddinden fazla ayıp peki diyerek benim fotoğrafımı göstermezdiniz. Amma onunkini gösteriyorsunuz. Çünkü maço tümce bunu besliyor” dedi.

Bir Cevap Yazın