Herkesi güldüren lansman filmi

NTVspor eskimemiş im dönemine değişik tıpkısı konseptle girmeye hazırlanıyor. Genel Ağ sitesinde yayınlanan reklam fragmanı, kanalın kendine özgü programlarını değişik bire bir boyutla izleyicilerine sunuyor.

kusursuz kanal !

NTVspor, 2008 yılında Doğuş Kitap Grubu bünyesinde işaret hayatına başladı ve bodur sürede olay haline geldi.

Rıdvan Dilmen, Hıncal Uluç, Raf Yalçın, Mehmet Demirkol kabilinden spor camiasının önde mevrut yorumcularını kadrosuna katarak hazırlanan programlara, 24 saat boyunca kesintisiz olarak dökme haberlerde eklenince, sporseverler birlik anlamıyla hem spor hemde futbol ziyafeti çekiyor.

Arjantin 1. Ligi ’ni, İtalya TİM Serie A ’yı, İspanya Kral Ligi ’ni ve İtalya Kupası ile İngiltere Federasyon Kupası ’nı yayınlayan yazı, futboldaki bu organizasyonlar dışında basketbolda NBA ’den maçlar, voleybolda ise Teledünya Türkiye Kupası ’nı ve Kumlu Voleybolu Ligi ’ni yayınlayarak degaje kitlelere ulaşmayı hedefliyor.

NTV Spor kullanılmamış im dönemi için hazırlıklarına kesintisiz adına bitmeme ederken ‘kusursuz ’ konseptinde hazırladığı bakir tanıtım fragmanı ile programlarına magazinsel aynı çekicilik ile yaklaşmayı yeğleme etti.

Rıdvan Dilmen ve Güntekin Icazet ’ın masasında dansöz oynatan, Hıncal Uluç ’un konuşmalarını ‘ti ’ ye düzlük, Fuat Akdağ ile Mehmet Demirkol ’un alık bakışlarına arkadan yapılan ses efektleri ve Güntekin Icazet ’ın eline tutuşturulan dondurma, izleyenleri kahkahaya boğan görüntülerin çıkmasına sebep oluyor.

Vatan

İzlemek üzere haberin videosuna TIKLAYINIZ!..

Bir Cevap Yazın