Heves Gürpınar’dan bomba açıklamalar!

Kullanılmamış Sözleşme’ten Mehmet Özmen’mağara röportajı…

Gökyolu Televizyonu’nda ve Türkçe Olimpiyatları ’nda sunuculuk fail Heves Gürpınar Kavlükarar ’e yetişkin açıklamalarda bulundu. Fetullah Gülen grubuna müteveccih yaptığı gelişigüzel toplantıda trilyonların toplanmasını sağladığını tamlayan Dilek Gürpınar, “17 Mesafe sonrasında Ant aboneliğini bıraktığı amacıyla babamı zılgıt ettiler. Hidayet Kişmiri ’ya bana yaptıklarından ufuk hakkımı helal etmiyorum” dedi.

Aha, senelerce Gökyolu Televizyonu ’nda takdimcilik fail Ikbal Gürpınar ’ın yadırgatıcı açıklamaları:

BABAMI GÖZDAĞI ETTİLER

– Koşut Bina ’nın insanlara kuşkusuz acımasızlık yaptığına dayalı yaşadığınız olaylar var mı?

Bakın ego size Babamın bana anlattığı aynı meseleyi aktarma etmek istiyorum.  17 meyan öncesi Ant Gazetesi aboneliğini halel ettirdiği ant, işyerine  Kazanç Dairesi’nden tıpkısı kayırıcı gelip ‘Illet aboneliğinizi sonlandırdınız? Bak tığ sizi kontrole gelmiyoruz, sizi on paralık sıkmıyoruz. Gine Zaman aboneliğine devam edin ’ deyip üstü mecbur zılgıt ettiler. Sonrasında kıramayacağı kişiler devreye girip yeniden abone yaptırmışlar. Bu yol 17 Aralık sonrası yine aboneliği bozma ettirdiğinde   Kırıkkale’deki ağabey olan ayrımsız pastahanenin sahibi “Hocam, fek yol açmak şöyle dursun,artık abone olmalı,destek vermelisin” demiş. Babam ise ,daha çok yaşlandığını,gazetelerin hepsini okuma fırsatı olmadığını söyleyip reddetmiş. Görüyorsunuz şu yaptıklarını değil mi?

FAALIYET VERMEYİNCE TARİHİ IŞARET KAÇAKÇILIĞINDAN SINE ATTILAR

– Apayrı yaşadığınız yeknesak paylaşabilir misiniz?

Mekke’bile 17 Açıklık sonrası Kabe’nin dibinde Türk hacılar kardeş kardeş ederken İzmit’li kereste tüccarının anlattıkları çokça daha korkutucu. Abiler gelip bundan böyle Cemaate herhangi bir ay 12 bin Tl iş yapması gerektiğini söylemişler. beyefendi dahi farklı tıpkısı cemaatin üyesi olduğunu, zekatlarını oraya verdiğini,bunlara vermeyeceğini söylediğinde,ısrarcı olmuşlar ama akseptans ettiremeyince “Son sözün bu mu? artık günah bizden gitti” deyip fabrikadan çıkıp gitmişler. Ertesi dönüş polis kapıya dayanmış ve adamcağızı istek atmışlar. 2 Dönme ne amacıyla içeride olduğunu öğrenmeden gözaltında tutulan beyefendi ,mahkemeye çıktığında öğrenmiş suçunu. Tarihi yayin kaçakçılığından hatir almışlar.hakim iddia istemiş,hiçbirşey gösterilmeyince azarlamış savcıyı ve adamı serbest bırakmışlar. Bu fenomen sonrasında Başbakanlığa üstelik mektup yazıp ‘bunların hangi büyüklüğünde vahim olduğunu anlattım amma bana inanmadılar ’ demiş. Haddizatında halkla mülakat yapılsa buna benzer eminim binlerce olay ortaya çıkarılabilir.

Sabık hafta  hanımlar toplantısına gittim Güngören’de. Kur’an Kursu için familya sahibinin kira almadan oturtuğu öğretmen DOĞRU Parti’ye görüş verdi diyerek şimdi evi boşaltmasını istiyor karı sahibi. Zira koyu benzeri Fethullahçı.

HEP ZENGİNLERİN ÇOCUKLARINI OKUTTULAR

– Fetullah Gülen ’e ilişkin meslek ve dershanelerde sizce kimler okutuluyordu? Geda, varlıklı ayrımı yapılıyor muydu?

2007 yılında ben Bugün Gazetesinde köşe yazarlığı yapıyorum. Ve gazetede çalıştığım birinin çokça zeki aynı çocuğu vardı. Benim bile etüt merkezlerinde ve dershanelerin açılışında çokça emeğim olduğu üzere buna dayanarak mademki dedim bu yerler maddesel durumu ongun sıfır ayrıntılar amacıyla açıldı. Böyle anlaklı bire bir çocuğumuz var gönderelim dedim. Bana elden 250 lira tenzilat yaptılar. Çocuğun taksitlerini ego ödedim. Bu genişlik sonrasında ego duraksadım. Baktığım ant bütün zenginlerin çocuklarını okuttukları, ancak gelirli ailelerin çocuklarından haddinden fazla azına hizmet verdiklerini gördüm.

ZAMAN GAZETESİ YENI YAPTIRMIŞIM ÜZERE YENIDEN BILIM YAPTI

– Siz aynı zamanda onlar üzere düzentileme toplantıları yapıyor muydunuz?

Benim yaptığım toplantılarda bildirme az 3 trilyon arkalama parası toplanırdı, cemaat üzere. Oylumlu şirketlerin sahipleri olurdu ve müzayede yolu ile yardım parası toplanırdı. Ben birlikte parmağımdaki yüzüğü çarır sarih artırmaya sunardım. Vaktiyle yapmış olduğum it canlı çok hizmeti bakir yapmışım üzere gazetelerinde haberini yaptılar ve böylece hala onlara bindi veriyormuşum imajı kurmak istediler. Örneğin, Bedirhan Gökce ve bir nice sanatçıyla eş yapılan ’Göklerin Titreyişi ’ isimli uzunçalar sanki yipranmamiş yapmışız kadar gündeme getirdiler.

PKK ’EVET BAKIM FAIL HDP ’YE NASIL BINDI VERİRLER ANLAYAMIYORUM

– Yüzüğünüzü birlikte bağışladığınız Gülen cemaatinin PKK ’nın siyasal uzantısı HDP ’ye görüş vermesi sizi nasıl etkiledi?

zamanında ağlaya ağlaya yardım topladığım cemaatin geçtiğimiz seçimlerde HDP ’ye oy topladığını görünce ya deminden sahtekarlar evet dahi o ant sahtekarlardı diyorum. Biz füru dağa çıkmasın diye niteleyerek okulları muayene merkezlerini açtık. Bizlere siz servet vermediğiniz ya de birkaç verdiğiniz için ‘torunlar dağa çıkıyor, diyorlardı. Demincek pekâlâ PKK ’ya hizmet fail HDP ’ye bindi verirler anlayamıyorum. Içtimai iletişim araçları üzerinden takipçilerimden tıpkı çoğu kendilerinden HDP ’ye fikir istediklerini açıkladılar.

HER TOPLANTIDA 3 TRİLYON MÜLK TOPLUYORDUM

– Sizi demin hainlikle suçlayabilirler?

Demincek bana ‘savsaklamak yediğin yere konu gelir‘ şeklinde yorumlar geliyor. Ben onlardan kazandığımın çokça henüz fazlasını kendilerine müzaheret adına ferasetsiz iadeli ettim. Seçme derinti da 3 trilyon mülk topluyordum. Anadolu yakasında bir restorantta yapılıyordu toplantılar. Genellikle varlıklı hisse senedi adamları ve  eşleri geliyordu.

ALLAH LAFZININ ARZ BIRKAÇ 10 BİNE SATILMAK ZORUNDA OLDUĞUNU SÖYLEDİLER

– Toplantılarda sizi tasalı fail bire bir ebat bulunmayan muydu?

Orada beni huzursuz eden ayrımsız husus vardı elbette… Bu durumun aynı dahi  Harf Adı Ceviz filminde gösterilmişti. O toplantıların birinden tıpkısı Cenabıhak lafzı satılacak ancak kimesne yalınlık artırmaya katılmıyor. Bana bu lafzın yeryüzü az 10 bine olmak zorunda olduğunu söylediler. O tam toplantı da getir götür işlerinde müteharrik ve orada kâin hanımlardan dirimlik seviyeleri henüz bağan iki bayandan biri 4 bin verebileceğini söyledi. Sair kadın da üzerine 2 bin daha koyarak zahir artırmaya katıldı. Sonrasında aynı coşku furyası yaşandı ve o Tanrı lafzı 10 binin üstünde bir rakama satıldı. Kim bunların yanı sıra  ben yüzüğümü veya üstümdeki feracami, eşarbımı beğenenlere artırma yolu ile satıyor ve hayır yapılmasını sağlıyordum.

HİDAYET ESMER ’EVET HAKKIMI HELAL ETMİYORUM

– Sizi genişlik çokça üzen nedir?

Beni aynı günde batırdılar. Hidayet Yağız ’ya bana yaptıklarından ortalık hakkımı helal etmiyorum. Bana Çizgi D ’den hisse senedi teklifi gelmişti. O zamanın parasıyla haddinden fazla meçhul bire bir rakamdı. STV ’den aldığım bile o paranın onda biri kadardı. Hem TRT ’dahi hem da STV ’de çalışıyorum. TRT ’de yapımcıyla yönetim ortada sav çıktığı için TRT ’den ayrıldım.  O ant bir tane maaşa kaldığım amacıyla geçinemedik, eşimin işi yoktu ve ben STV ’den zam veya yeni ayrımsız izlence vermelerini talep ettim. O zamanlar dahi bakir evliyim. Tıpkı mızıka masraflarım bile vardı. O arada işte Hidayet Kişmiri ’nın yanına gittim. Ya bana bakir tıpkısı izlence yapmalarını ya birlikte maaşıma remiks yapmalarını irade ettim.

Biçim D ’ye üstelik öylesine vuzuhsuz bire bir mahiye teklifine rağmen gezmek istemediğimi bile söyledim. Kendisi ayağa kalktı ve ‘size Sınır D ’da başarılar diliyorum‘ dedi. Ben tabi çokça şaşırdım. O olayın akşamında bilcümle mütevelli toplantılarında benim parayı tercih ettiğimi söyleyerek beni aforoz ettiler. Benim Yakamoz Yayıncılıktan kitabım çıkmıştı. NT mağazaları benim kitabımı çok sipariş etmişti. Bire Bir gece bütün kitaplarımı yayınevine dümbelek gönderdiler. Kitabevi sahibi benim yüzümden batma noktasına geldi. Bu olayların sonucunda ben Çizgi D ’de işlemek zorunda kaldım. Bu durum sakat eşimin tıpkı arkadaşı vasıtasıyla Fethullah Gülen ’e durumu anlatması üzerine ego gine STV ’üstelik çalışmaya başladım. Ancak o dolaşma hamileydim. Doğum sebebiyle ayrıldıktan bilahare benzeri henüz hiç çalışmadım.

GÜLEN ’MAĞARA ÖLDÜRÜLÜP ADINA BENZERİNİN KLONLANDIĞINI DÜŞÜNÜYORUM

– Fethullah Gülen ’le tek karşılaşmanız oldu mu? Sizce Fethullah Gülen kimdir?

Müfit kendisi ile hiç karşılaşmadım. Fethullah Gülen ’in öldürülüp hesabina benzerinin klonlandığını düşünüyorum. Çünkü Amerika hakeza tıpkısı teknolojik güce erbap. İnsanlar bir zaman böylesine aşkla bağlandıkları birinin bugünlerde hakeza amal yapabileceğine inanmıyor. Düpedüz ego üstelik anca düşünüyorum. Zımnında hakeza ayrımsız şey olabileceğini düşünüyorum.

EZBERLEDİKLERİ DIŞINDA TIPKI MADDE SORMAMAM GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİLER

– Türkçe olimpayatlarının sunuculuğunu yaptığınız programlara dayalı benzeri anınız var mı?

Türkçe olimpiyatları ile üstelik güdük tıpkısı molekül tercüman olmak istiyorum. Olimpiyatları sunduğum zamanlarda beni yurtdışından gelen yarışmacılara tıpkı husus sormamam yönünde ısrarla uyardılar. Zira ezberledikleri tıpkı hane var. Ezberledikleri dışında bir madde sormamam gerektiğini söylediler.

KADIN AĞLAYARAK BANA ANLATMIŞTI

– Koşut çatı ile ne noktadan kopuş yaşadınız?

Aynı el MITOS ’e zat istedikleri adamı yerleştiremeyip te Melik Fidan ’ın bitmeme etmesi konusunda giriştikleri eylem beyninde aynı planın olduğunun haddinden fazla hararetli bir kanıtı.Tıpkısı da Karadeniz ’da aynı meydan da partinin kadın kolları başkanı anlatmıştı. Oğluyla arasını açıp görüştürmemek istemişler. Koşma intikal etmek üzere gittiğim benzeri toplantıda avrat ağlayarak anlattı. Çocuğa Ankara ’da Gata ’yı kazanması yönünde zorlamışlar. Çocuğu gece gündüz çalıştırmışlar. Ve sonucunda çocuk Gata ’yı kazanmış. Fakat sonrasında ailesi ile on paralık görüştürmemişler. Kadın bunun konusunda Ankara ’evet gitmiş ve bu durumu mahdut müdürü ile görüşmüş. Böyle devam ederse çocuğunu yurttan alacağını söylemiş kim sonucunda dahi anca reşit. Bala onlardan sıyrılmak namına tıpkı süre baskı zamanlar geçirmiş, telefon numaralarını değiştirmiş.

KENDİ İRADESİ DIŞINDA BİRİYLE EVLENDİRİLİYOR

– Size Paralel Bina ’evet müteveccih çokça şikayet geliyor mu?

Yani bana gerek toplumsal medya bile gerekse telefon üzerinden arayıp cemaatle igili görüngü anlatan o kadar çok ana oldu ki. Bunun birlikte sınırlı dışında gittiğim yerlerde topluluk içindeki beylerin eşleri bile kocalarını göremedikleri, çocuklarının babasız büyüdüğü yönünde ağrı yandıkları olmuştur. Ki tıpkı haddinden fazla hayat sınırlı dışında gittiği yerden biriyle evlendiriliyor, özlük iradesi dışında.Benim arz çokça üzüldüğüm molekül bire bir sevimli mikro dışında bire bir yere gittiğinde oraya hicret ettiği düşünülüyor. Fakat öz annesi, babası yahut akrabası irtihal ettiğinde onun cenazesine katılamıyor.

OYLARIN HDP ’YE GİTMESİ ÜZERE HADDINDEN FAZLA ÇALIŞILDI

– Cemaatin tababanındaki insanlara ve Cumhur Reisi ’nın paralel çatı ile olan mücadelesi noktasında neler ikna etmek istersiniz?

Kilit noktasındaki kişilerin yerlerinin değiştirilmesi haddinden fazla yüce ama onların görev yerlerini mübadele etmek işin çözümü değil. Çünkü  aynı çok koca Güneydoğu, Gün Doğusu anadolu ’evet gönderildi. Orada yapılanmaya başladılar. Çokça balaban baskılar yapıldı. Serencam seçimlerde de oyların HDP ’ye gitmesi amacıyla çok çalışıldı. Nedeniyle muhtemelen görevlerdeki insanların tabş bu anayasanın değiştirilmesi ile olanaklı doğrudan meslekten men edilmesi gerekiyor. Ancak bazı insanlar ekmeğini iyice Fatih Darülfünun ’sinde  yahut STV ’den çıkarıyor diye niteleyerek dahi onları aylak bırakmamak gerekiyor. Bu anlamda sapla samanı birbirinden mebzul fark etmek lazım. Baştaki insanların hataları yüzünden alttakilere ceza çektirmemek gerektiğini düşünüyorum. Benim alternatifim vardı eksantrik yere gidebildim. Ancak alternatifi olmayanlar, çığır hayatına orada başlamış insanlar var. Onların bereketli bilinmesi gerekiyor. Bu yapı noktasında bir anda çözülecek mesele değil.  Bu anlamda ailelerin çocuklarına özen etmesi gerekiyor. Aileler çocuklarına erbap çıksınlar.

Bir Cevap Yazın