HINCAL BAŞIN GÖĞE ERDİ Mİ?..

Yazısında Tatlıtuğ ’un yağız camlı cipini eleştiren Uluç “Bu şekilde cam Türkiye ’dahi haram değil mi? Trafik müdürü uyuyor mu?” dedi. Bu yazının üzerinden 15 çağ geçti ve polis, Tatlıtuğ ’un Budun ’daki evine sabık perşembe bildirim bıraktı. Bunun üzerine apar topar Gayrettepe Polis Güçleri Karakolu ’na giden Tatlıtuğ oraya çağrılmasının sebebinin ciplerinin siyah camı olduğunu öğrendi. Polisin “Kıvanma Komutan kusura bakmayın, Hıncal Uluç yazınca sizi buraya davet etmek zorunda kaldık” sözleriyle Tatlıtuğ şaşkına döndü.

BEN ERGENEKONCU MUYUM?
Bu yüzden karakola çağrılmasına aksülamel gösteren adlı aktör “Ben Ergenekoncu muyum? Maden mu kullandım. Beni bunun üzere mi buraya çağırdınız? Keşki cezamı kesip, gönderseydiniz” dedi.

Memur görevli ise bu isyana “Camlarınızdaki yoğun renkteki filmleri sökmeniz gerekiyor. Siz mi söktürürsünüz, tığ mi sökelim” diye niteleyerek kıymet verdi. Tatlıtuğ ise bu konuyla ilişik gerekçesini “Ünlüyüm, izleme ediliyorum. İnsanlar tanımasın diye niteleyerek bu camları koyulaştırdım” şeklinde açıkladı. Bu gerekçesini ruhtasına bile işleteceğini belirtti.

ÖZARMAN İLE HINCAL ’MAĞARA İŞBİRLİĞİ
Ancak polis, Tatlıtuğ ’un siyah camlı 2 sayı cipine mecmu 180 TL ceza kesti. Kardeşinin Uluç ’un yazısının peşi sıra karakola çağrılmasına ağabeyi Tuğgeneral Tatlıtuğ aksülamel gösterdi: “Bozuk menajeri Erkan Özarman kardeşimin üzerinden rant elde edemeyince edip arkadaşını kullanıp, böyle tıpkı yazı yazdırıyor. Türkiye ’dahi vakit kaybetmeden benim kardeşimin arabasının camları mı yağız?”

Trafikten men edilebilir
Otomobİllerde yer çokça gerçekleştirilen modifiye olan camlara film uygulanması, trafik kurallarına göre 115 TL ukubet gerektiriyor. Tıpkı anahtar üç kez camları filmli şekilde ceza alması durumunda trafikten men edilirken, araçların mecburi fenni muayenelerinde dahi camları filmli araçlara icazet raporu verilmiyor. Ayrıca 8 ukubet puanı yazılıyor. Çok özel durumlarda makine camlarına film takılmasına izin veriliyor.

 

SACİT ASLAN YORUMLUYOR

Bu haberden sonra  ’doğal gaz ’ını çıkartmış ve rahatlamışsındır umarım!..

Hıncal satış,

İnsanlar, sehven yaptıkları kâh hatalar yüzünden (ki bu aynı sorumluluk değil) emekleriyle kazandıkları parayla eş oldukları evlerini, arabalarını ve belkide bütün mal varlıklarını kaybedebilirler…

Fakat, yüce olan insanın hayatı boyunca şerefini ve haysiyetini kaybetmemesidir..

Senin şişman çabaların sonucu bu delikanlı kayırıcı de emeği ile kazandığı arabasını ihtimal kaybedebilir…

Zannederim kim Kıvanç Tatlıtuğ kadar kabiliyetli, etken, serencam kademe alengirli ve kibar tıpkı yabanlık üzere cesim değildir bu teneke yığını!..

Amma senin amacıyla henüz cesim konular var!..

Madem sen, arz ufak tıpkı trafik kuralının da ihlal edilmesine bu kadar karşıysan ve açık ihbarda bulabiliyorsan, o antlaşma şu konulara birlikte cebin duyarlı olman gerekmez mi?…

1- Türk gençlerinin nazik bire bir kesimine adeta cafcaf benzeri ergin amma \”uyuşturu kullandım, kokain içtim\” diye özden ikrarda mevcut birine, erkek-ı aliniz marifetiyle yazılarınızda methiyeler uydurmak sizce adetten midir?..

2- Giydiği apaz içi büyüklüğünde eteğiyle g..ü ortalara dökülmüş, çorap değiştirir kabilinden yer detaylı \”AŞKI!…\” 1 haftayı geçmeyen, mucidi olduğun ve S… S…. bize kabul ettirmeye çalıştığın, fıkracı kızlara sözünü geçireceksin!..

3- Adı \”Fuhuş\” operasyonlarında olmasına karşın, göğüsünde \”kanlı gözyaşları\” döken kızları ibra etmek ve müdafa buyurmak kısacası bokun adını bad-ı saba yok etmek görevinmidir?..

4- Milletin hakkını, hukukunu adeta gasp fail şerefsizlere, gerçekleri belgeleriyle bilmene rağmen topluluk çıkman ise cabası!..

5- POLAT ALEMDAR diye niteleyerek bir düzmece kahraman var!… Hani şu kurtlar vadisinin sahibi NECATİ BELLI bak onun arabasında değiştirmeden hakeza değme tarafı kapkara… Onuda yaz istersen..

HEYYY.. HINCAL ULUÇ!… Senin bir numara vazifen işte bunlar olmuşken!..

Övünme Tatlıtuğ ’un arabasının camlarını konuşmak ve ihbar etmek La Fontaine ’nin yazdığı yavru hikayelerine benziyor!..

Sacit Aslan

Bir Cevap Yazın