HINCAL ULUÇ’A AĞIR ITHAM

CHP Grup Başkanvekili Hakkı Suha Okay ’ın kardeşi Mustafa Fehmi Okay, uyuşturucu operasyonu kapsamında dinlemeye takılan telefon konuşmasında “Model Kraliçe Gürsel ile 20 bin liraya birlikte oldum” demişti. Haberin YURT ’bile kayran almasının arkası sıra Sabah yazarı Engin Ardıç bu olaydan bahsetti ve mektep çocuğu köşesinde kişioğlu vermeden benzeri gazetede yazan Hıncal Uluç ’u meram kayran bire bir abece kaleme aldı. Ece Gürsel ’mağara 3 sene önceki bile aynı fuhuş olayından gözaltına alındığını vurgulayan Ardıç, bu olayda Hıncal Uluç ’un “devreye girdiğini”, “polise kâm ederek” adlı mankeni kurtardığını yazdı. Aha o yazı:

“Kullanılmamış benzeri mızrap operasyonunda gözaltına alınan, CHP Ekip Başkanvekili Hakkı Suha Okay ’ın kardeşi Mustafa Fehmi Okay, Çırağan Oteli ’nde adlı tıpkı model hanımla yirmi bin teklik karşılığında ’Bu Arada olduğunu ’ söylemiş… Hanımın adını vermeyelim. Ancak bu hanımın ’Bu boyutuna ’ sanmak istemiyoruz. Aslına bakarsanız hiçbir model hakeza ’keleş ’ şeyler yapmaz. Tevatürdür. Kendisi, dedesi yaşında aynı adamla ’düzeyli bir birliktelik ’ muammer ve öpücüklü resimler dahi çektirmişti… Almak ki ’düzgün ’ tıpkı kızdır. Benzeri hanımın Etiler ’dahi gene bir fuhuş ve uyuşturucu operasyonunda ’basıldığı ’ ve sakat sevgilisi olan dede marifetiyle ’polise kâm edilerek ’ kurtarıldığı dedikodusu dahi banko yalandır! Dedeyi üstelik torunu de arılama boy bos, ikisinin bile yanaklarından öperiz.”

Engin Ardıç ’ın bu yazısıyla ilişik adına Hıncal Uluç ’u aile telefonundan, çökertme telefonundan aradık. Sekreteri Mısır Yasemini Kadın ’la görüştük ve telesekreterine mesabe bıraktık, fakat görüşemedik.
 
Olay böyle olmuştu

3 yıl önce aralarında adlı hanende ve mankenlerin bile bulunduğu 22 dirilik fuhuşa yönelik “Barbie Operasyonu” kapsamında Ahlak polisi aracılığıyla gözaltında alınmıştı. Bu ünlüler arasında manken Kraliçe Gürsel bile vardı. Ancak farklı ünlülerin tersine Kraliçe Gürsel polise anlatım verdikten bodur tıpkı süre bilahare ayrımsız kavisli anlaşılma olduğu gerekçesiyle emniyetten başıboş bırakılmıştı. Gürsel, şahit adına dinlendiğini söyleyip “Beni bu kuzuluk getirenlere dava açacağım” demişti. Gürsel o çağ en iri desteği sweetheart ’ı Hıncal Uluç ’dan gördüğünü üstelik vurgulamıştı.
 

Bir Cevap Yazın