Hıncal Uluç’tan Sevilay Yükselir’e okkalı sözler..

Zaman köşesine “Hisse Senedi uzuyor.. Uzaması de ongun oluyor. Çünkü bahis sanıldığından vahim. Hezel ile geçiştirilecek şey değil.” diye yazmaya başlayan Hıncal Uluç üç Türk kadın gazetecinin ismi etrafında dönen taciz Zanzibar’daki, uluslararası otel zinciri Kempinski’da maruz kaldıkları taciz iddilarına kaba bir giriş yaptı. Mutlu Tönbekici’nin Vatan gazetesindek kendisini tiye düz yazısını üstelik tenkit oklarına tutan Uluç arz çok da Sabah gazetesindeki köşedaşı Sevilay Yükselir’e yüklendi.

“Otelin aynı bellboyu, gelen üç karı gazetecinin üçüne bile, Küçük Asya deyişi ile salpa. Baskılardan panikleyip “Ego taciz demedim” diye savunmaya sabık Ece Vahapoğlu’nun deyişi ile “Takılı..” diyen Uluç, yazısında şöyle devam etti:

Canan Sevilay kardeşim birlikte, HaberTurk’e konuşurken haddinden fazla ama çokça şaibe etmiş.
“Hıncal Abi bence bakir sweetheartı Ece’yi, kız yumruk duruma düşüp birlikte bayram konusu olunca kurtarmaya çalıştı” demiş..

Canan (Kıtipiyoz sevgili kardeşimdir) Sevilay “Hıncal Abi’nin eskimemiş sweetheartı Kraliçe” deyişin üstelik hem bana, hem Ece’ye yönelik aynı “Taciz” biliyor musun?. Lafının nereye gittiğinin farkında mısın?. Tabii deminden Tanzanyalı dilaver üzere “Hezel” yaptığını sav edebilirsin. Şakası üstelik ayıp. Ece, sen, ben, ayni çatının altındayız. Okuyan ayrımsız molekül bilip yazdığını sanır. Tek sıkılmadın mı bu haddinden fazla tuhaf yakıştırmayı yaparken Sevilay?.”

Yazının tamamını aşağıdaki linke tıklayarak okuyabilirsiniz..

http://www.sabah.com.tr/Yazarlar/uluc/2010/07/01/daha_cok_tacize_ugrarsiniz

Hıncal Uluç /Sabah

Bir Cevap Yazın