HINCAL ULUÇ’UN EVVEL EŞEYSEL DENEYİMİ!..

Hıncal Uluç ’un evvel cinsel deneyimi bir eşekle mi oldu?

Tıpkı geçmiş görüşmemizde bu kadar deli dolu değildi. Ameliyattan bakir çıkmıştı. Bazı problemleri vardı, geçkin duruyordu. Şimdi Benjamin Button kabilinden yaşlarını vurdumduymaz sarmış. Ne yaptıysa yapmış, gençleşmiş, dirileşmiş, canlanmış. Beni benzeri posta elan sürpriz. Işık çekimi üzere özel pozlar istedim. Reddetmedi. Cinslik üstüne konuşacağız dedim, tamam dedi. De çekimlerde rolünü benden haddinden fazla henüz dolgunca oynuyordu. Tıpkı sefer daha farkını gösterdi. Karambol yapmadı, kapris yapmadı, zor çıkarmadı. Eğlendi. Bana dondurma izaz etti, Movenpick ’mağara dondurmaları kusursuz bu arada. Ercan üstelik iyicene kahveler yaptı. Mülakat esnasında, gözünün bir ucuyla atletizm yarışmalarını izliyordu. Çok içten tıpkısı röportaj oldu. Zira rical esasen arkadaşlarına performansları konusunda böbürlenmeyi seviyorlar amma aheste ağır cinsellik konusunda konuşmaktan hoşlanmıyorlar. İkimiz da aşksız seksin beş para etmeyeceğini söylüyoruz. Amma Hıncal Uluç, seks olmadan da çok olabileceğine inanıyor. Bu bile bana imkansız geliyor. Röportajımız bu konudadır. İftardan sonraları okumanızı referans etti.

Önce tensel deneyiminiz…

– Bu hususi konuları hayatta on paralık kimseye konuşmadım. Unsur adına da konuşmam. Ama Ayşe Arman ’ın ayrımsız ayrıcalığı var. Bunları konuşuyor gelmek, bana haddinden fazla antagonist kazandıracak, tıpkı derinti insana da husus açacak amma parçalanmamış bunları senin için göze alıyorum.

 Vayyyy. Yaşasın! Şahanesiniz…

– Bizim zamanımızda tensel aksata konusunda değişik efsaneler vardı. Birinci efsane, Fahriye Ablalar. Mahallenin genç erkeklerini bahtiyar ederlermiş. Hangi mahalle, hangi ablalar bilmiyoruz amma başımıza gelmesi üzere yakarış ediyoruz. Ne var kim tığ, on paralık o kadar ak yazılı olamadık. İkincisi söylence, şiddetli randevuevleri. Anca adresini filan sistem bilmiyor, çokça hususi evler. Sunma meşhuru de “Katmerli Nermin.” Girebilmek için haddinden fazla para gerekiyor, bizde nerdeee? Sadece hayran hayran anlatılan hikayeleri dinliyoruz ve derin koyu iç çekiyoruz. Benzeri eksantrik ek süre vardı ki, duyunca tek hoşuna gitmeyecek amma Türkiye ’dahi yaygındı, hele bizim gençliğimizde henüz birlikte yaygındı…

 Ne o?

– Sıpalar!

 Şaka yapıyorsunuz…

– Yoo, yarayışlı. Ayrımsız Türkiye gerçeği bu. 15-16 yaşındaydım. Köye gittim, o güne kadar de on paralık cinsî ilişkide bulunmamışım, “Biz sana yaşatacağız” dediler. Kasırga ortamında “Lacerem?” dedim. “Gel” dediler. Gittim. Tıpkısı bile ne göreyim, çayın kenarında adamakıllı gözlü bir sıpa! “Bu hangi?” Gururla, “Bu, senin!” dediler, “Sen koca çocuğusun diye sana sakladık. Kimesne halk sürmedi!” “Siz manyaksınız!” dedim, somurtkan benzeri aksülamel gösterdim. Anlayacağın, o fırsatı üstelik kaçırdık!

DEVLETİN RESMİ EVİ

 Güçsüz sıpaya ne oldu beraber?

– Valla taliplisi çoktu, bakire kendisine bırakmadıklarına eminim! Amma inan, o yıllar böyleydi. 60 ’lı yıllarda dahi Erdek ’e gider, deri kurardık. Ego birlikte 20 ’li yaşlarımdayım, baktım Kolej ’den kollar sabahleyin 5 ’te uyanıyorlar ve ortadan kayboluyorlar. Deniz tarafına dahi gitmiyorlar, suratsız tarafa gidiyorlar. Ayrımsız ahit sıkıştırdım: “Siz sabahın köründe n ’apıyorsunuz?” Meğerse hayvan bulmuşlar, ona gidiyorlarmış.

 Aman Allah ’ım! O de mı eşek?

– Sormadım. Yemeden Içmeden, “Gayrimümkün anca molekül!” dedim, onları aldım Bandırma Genelevi ’ne götürdüm. Koşulları bu yani. Ya sıpa ikram edilecek, evet mahallende seni gayretkeş benzeri Fahriye Abla olacak ya de cebinde çok iri mal olacak ki Taşkın Nermin kabilinden birinin randevuevine gidebilesin.

 Yoksa…

– E yoksa bire bir tek şey kalıyor, o üstelik devletin resmi evi. Ego bile onu yaptım. Bu ülkede işlek milyonlarca eş kabil, önceki tensel tecrübemi aynı genelevde yaşadım.

 Nasıldı?

– Cife! O pisliğin, o gösterişli leş gibi kokunun tarifi namevcut. Amma girip yapmazsan, karizmayı çizdirirsin. Ilişkin yapacaksın. Kilit soru dahi: “Muamelesi pekâlâ?” Bu, şu eylemek: “Seninle uğraşıyor mu?” Seni benzeri an ilk tahsis etmek üzere, rastgele şeyi yapıp seni kapıya mı koyuyor? Yoksa benzer olduğu kadar sevgili kabilinden davranıp, ağırdan mı alıyor? “Muamelesi gür” diyorsan, öbürleri birlikte kapısında pöçük oluyorlar. Gerçi gelişigüzel hesabına dokunmak istemediğin tıpkı çekmece ve herhangi bir şekilde konusunda oturmak istemediğin, daha çok rengini kaybetmiş, iğrenç ayrımsız bürgü. Ve onun üzerinde hangi olduğu galiba olmayan benzeri karı. Sharon Stone üstelik olsa, sana dünyanın sunu abus numaralarını bile çekse, nefret edersin. Hatta kusarsın! Benim yaşadığım önce cinsel muamele, işte hakeza tıpkısı tecrübeydi. Anlayacağın, içler acısı.

Hoca iyiyse bilcümle eğitim hayatı süresince insan okulu sever üstelik, öğretmen kötüyse kalımlı çepel bırakır ya… Böyle tıpkısı molekül mi?

– Öğretmen ferah olsa birlikte, okul leşse, kaç edip? Bugün üstelik, gözümün önüne gelir o bokluk ve leş kokular…

 Tıpkı daha parayla eşey yapmadınız o devir…

– Yok yaptım. Ayrımsız birlikte Abanoz Sokağı maceram var. Gine o yaşlar. Pik gittik, sonradan muhallebiciye, derken aklımıza esti, “Hadi Abanoz Sokak yapalım” dedik.

 Atmosferi filmlerdeki kabilinden mi…

– Sayılır. Ankara ’daki genelevden henüz temizdi. Kapılarda pencereler var. O pencerelerden girmeye değer biri var mı yok mu içeri bakıyorsun. Kadınlar holde oturuyor. Değme şey az buçuk üzücü tabii. Kapıda fazla durdun mu arkadakiler bağırıyor, “Half time, half time!” “Çekil bile az buçuk biz bakalım!” benzerinden. Ben hasbelkader alışılmadık iyicene bire bir kız gördüm içeride. Gerçekten. Bakmaya ve dokunmaya kıyamazsın. Sokakta görsen peşine takılırsın. Duvarda bile uzun kulaklı gibi “Vizite 10 Lira” yazıyor, hızla girdim arzu. Çıktık odaya. Dedim ki, “Hanımefendi, size bu soruyu yüz kere sormuşlardır, ego dahi sorayım: Burada hangi işiniz var?” Banal da oraya yakışmıyordu. Sana yüzündeki ifadeyi anlatamam. Kurum mu desem, mutluluk mu desem. Ama haklıymışım. Şiddetli Nermin ’mağara kızlarındanmış. “Bizim patroniçe kimi vakit polise mamayı geciktirir, o geciktirince de bizim evi basarlar. Vesikalı olduğumuz için bizi oraya buraya dağıtırlar. Yine öyle yaptılar. Alışılagelen fiyatım, bu ödediğinin bitirme tekmil fazlası. Beş Altı günlüğüne buradayım. Şanslısın!” dedi. Ego vakıa hiç öyle hissetmiyorum kendimi. Kız haddinden fazla özeldi amma birçok yazardı, oranın adı bile geneldi. Benden önceki 10 güç bu beğendiğim kızla yatmıştı, benden sonra bile 20 can yatacaktı. Beni benzeri daha düşünecek miydi, aklına getirecek miydi? E o devir bunun, kendi kendimi istiğna etmekten tıpkısı farkı yoktu ki. O dönem orada değişmeyen verdim, bu sondu, yüklü ilişkiyi o günden sonra hayatımdan çıkardım.

Bu yaşadığınız talihsiz tecrübeler, hep seksüel hayatınızı etkilemiş olanaklı mi? Okuldaki sevgilinizle aşkla sevişebilseydiniz değme özdek daha mı farklı olurdu? Cinselliği farklı mı algılardınız?

– Benzeri şeyin haddinden fazla güzelce olması, ondan haddinden fazla sağlık alman, insanın hayatını bittabi etkiler. Cinsellik olması araç değil, önce gittiğin futbol maçı, geçmiş izlediğini beyaz perde filmi…

Aha birlik da bu: Belki bile ben hayatıma giren geçmiş erkekle, aşkla seviştiğim amacıyla seksi farklı aynı yerde görüyorum. Çünkü ondan sonraları bile anca oldu, aşırtı olmadığım kimseyle sevişmedim. O yüzden eşey eşittir amor diyorum…

– Olabilir amma benim hakeza bir şeyim namevcut. İlki korkunç koşullardaydı, başkası nispeten henüz iyiydi ama geneldi. Vakıa Amerika ’da müthiş genelevler var. Elan filhakika umumi çiftlikler. Genişlik meşhuru bile Nevada ’de. Türkiye ’deki kabil değil, seni karşılarlar, dinlendirirler. Ben çokça zül ediyordum, Holly beni götürdü. Müthiş benzeri mekandı, saf, tertemiz, kentlileşmiş. Kızlar var, birini seçiyorsun, gününü onunla geçiriyorsun, şeb da yatıyorsun…

MEĞER SERVET VERMİŞLER

 İnsanlar karılarıyla alelumum randevuevine gidemezler!

– Biz çokça yakındık Holly ile. Türkiye ’dahi geçmiş “topless” (üstsüz) gidilebilen deniz hamamı Foça ’daydı. Ayrımsız Fransız dinlence köyüydü ve Türklerin girmesi yasaktı. Holly ’ye dedim ki, “Bu kampı haddinden fazla kazanmak istiyorum, kadınların boş memelerle güneşlenmesi fikrini beynim almıyor. Haydi ayrımsız öz ayarla birlikte gidip görelim.” Kampın umumi müdürünü aradı, “Ankara ’daki High School ’un sekreteriyim, eşimle gelip orayı yok etmek istiyoruz” dedi. Randevu aldı, gittik. Kampı gezerken, plajı üstelik gördüm, bittabi topless güneşlenen kadınları dahi ve rahatladım. Bana onları ilk gösteren eş, Holly ’dir. Nevada ’daki o çiftliğe üstelik, onun sebebiyle gittim. Seçkin hangi kadar fuhuş yeri kadar görünmese birlikte, orada birlikte temas molekül parayla idi…

 Ve sizi buna karşısınız…

– Hem da lacerem. 83 ’te Moskova ’evet Olimpiyatlar ’a gittik. Ben da tamam 40 yaşındayım. Moskova o zamanlar benzeri seks kenti idi. Dünyanın arz pir ama yer bozuk para kadınları. Bire Bir bluejean ’e, bire bir Beatles albümüne götüremeyeceğin avrat bulunmayan, öyle ayrımsız ortam. Tıpkısı geceleyin bizim ayrıntılar dedi kim, “Abi bugün çokça iyicene 4 kızla tanıştık, dediler kim içkileri meyveleri karşı bize elkızı, yürü onlara gidiyoruz!” Kalktık, gittik. Gerçekten da dört şerha komple kız. Aynı tanesi Sophia Loren ’in Rusya şubesi. Ben onunla ilgileniyorum. Dostane ediyoruz. Seçme madde ilahî. Ayrıntılar, birer ikişer kayboluyorlar. Ben sohbete bitmeme ediyorum. Hafiften da ahali ele tutuşuyoruz. Aynı aleniyet mutfağa gittim. Baktım arkamdan geldi, “Tığ sevişmeyecek miyiz? Param ödendi” dedi. Neeee? Oysa paralı kızlarmış! Arkadaşlarım gizlemişler zira gelmeyeceğimi biliyorlarmış. Ego kıza “Aklına de zinhar kavisli ayrımsız molekül getirme, çokça tatlı ve güzel kızsın. Amma paralı yapmama kararım var” dedim. Ve sevişmedim.

 Hep adamlar bu kızla birlikte olurdu. Sunma azından ayrımsız güruh eş…

– Onu bunu bilmem, doğrusu o geceleyin parasını ödedikleri üzere aldılar götürdüler kızı.

 Eyvah! Koca kızı kurtarır keşke. Mademki bu büyüklüğünde sunturlu yârenlik de ettiniz…

– Canım düz razı, veren razı, nasıl kurtarayım? O üstelik hevesleniyor yatmak için, arkadaşları yatıyor. Amma parayla amor yapmak fikri bana haddinden fazla damarı bozuk. Hangi yaparsam yapayım, kafamdan onun benimle mal için birlikte olduğu fikrini atamayacaktım, o yüzden istemedim. Amma hoşlanmadım mı kızdan? Hoşlandım. Elhak şurası bil, bugüne büyüklüğünde hoşlanmadığım hiçbir kadınla herhangi bir ilişki kurmadım. Kahvaltı bile yapmadım. Sen bugün gelip benimle mülakat yapabiliyorsan, bunun sebebi benim hoşlandığım kadınlardan biri olman. Hoşlandığımla dostluğa başlarım, ondan sonrası onun kararıdır. Tek kimseden hiçbir özdek istemedim, öneri da etmedim, ancak o verirse…

MEZARLIKTA SEVİŞEN VARDI

 Ama edilgen tıpkısı buut! “O verirse” ne girmek. Sizin isteme hakkınız namevcut mu?

– Valla ben, zorlanmaktan hoşlanmadığım için zorlamaktan birlikte hoşlanman. Hoşlanmanın karşılığını verenler oldu, onlarla işi ilerlettik. Seviştiklerim oldu, sevişemediklerim de…

 Siz on paralık “one night stand” yapmadınız mı?

– Geliyorum o meseleye. Avantajlı tarafım şuydu: Bizim zamanımızda yer baskı özdek, yersizlikti. Mezarlıkta birlikte sevişenler vardı. Ego şanslıydım, tek başıma yaşadığım evim vardı. Ve kızlar eve gelmeye başladılar. Bazılarıyla hoppadak oturduk sabaha kadar dostane ettik, kız sevişmeyi istiyorsa seviştik, düzüşmeyi istiyorsa düzüştük. Amma eve geldiği andan itibaren uyulması gereken kavait vardı.

 Ne üzere?

– Içki içmesi yasaktı. “Ben gerisini hatırlamıyorum” lafını bana kimesne edemez! O yüzden etanol vermiyordum.

 Düğme içki içmiyor muydunuz yani?

– 20 ’li yaşlarımı anlatıyorum. O yaşlarda, benimle sevişmeleri amacıyla bir kusur oluşmasın diye bade vermiyordum onlara. Beribenzer istediği amacıyla sevişsin…

 Münasebet dünyanın bilcümle yükünü siz taşıyorsunuz! Kimesne bu kadar ihatalı değil…

– Ben öyleyim n ’apıyım. This devam me. Sevişmekten bilahare içmece hakkına erbap. Fakat şöyle ibret bire bir özdek oluyordu: Aylarca peşinden koştuğum kız, nihayetinde evime geliyor, sevişiyoruz, bundan elan balaban benzeri yengi namevcut ama gecenin 2 buçuğunda benim çıktı o kızın, benim yatağımda olmasına üstelik tahammülüm bulunmayan! Onu taksiye bindirip postalamak birlikte benim kibarlığıma yakışmaz, “Gel seni evine bırakayım” diyorum, “Bitmiş” cevabını alınca de, yağmur, kar dinlemeden evlerine bırakıyorum. Bilahare tıpkı periyot öz kendime dedim ki, “Ben etmek ki bu kızlara aşk duymuyorum!”

 Bunu nereden çıkardınız?

– Çünkü günün birinde, seviştikten bilahare sarılıp dalmak istediğim birine rastladım. “Vay be” dedim, “Geçmek amor buymuş. Henüz evvel hissettiklerim arzuydu…” Arzum doygunluk olduğu andan itibaren o kişiye götürüm edemiyordum. Boşaldıktan sonra elan ona sarılıp uyumak istiyorsam o, aşktı.

Tamamdır aha, sözünü ettiğiniz bu aşkta, eşey var. Benim dediğime geliyorsunuz. O kıza takkadak katılmak size kâfi miydi? Sizi keser miydi?

– Öyle aşklar dahi yaşadım. Dokunmanın verdiği hazla organların birleşmesi ortada çok ayırt yok.

 Siz seksi seviyor musunuz?

– Bittabi. Ama safi seksi değil!

Siz, senelerce Mertçe diyerek, erkeklere seksi sevdirmeye müteharrik, kadınlarla erkeklerin arasını düzeltmeye uğraşan, cinselliği normalize etmeye müteharrik aynı bülten çıkardınız. Cinselliğe hizmet eden bir adam kendisine demincek, “Seksiz aşk üstelik kıymetli, hatta elan nadir!” gitmek bununla olumsuz düşmüyor mu?

– Hayır ne alışveriş. Eşey, aşkın şartlarından biri değil ki. Dünya tarihi bunun örnekleriyle meşbu. Seks yapamadıkları halde aşk hareketli bire bir güruh herif var. Ego haddinden fazla sevdiğim arkadaşlarımdan birinin sevgilisine bakraç olmuştum, basbayağı aşktı. Ego sana üstelik aşıramento olabilirim ve senin ruhun duymaz, kocanın dahi duymaz. Kimsenin arasına kazanmak bana yakışmaz o ayrı ama, “Şunlara şu şartta intihal olunur, şu şartta olunamaz!” diye niteleyerek bire bir öz namevcut.

 Mebzul da onlar ayrımlı. Onlar platonik aşklar. Kanlı çalışkan aşk değil…

– Nereden biliyorsun? Tek sevişmeden karasevdalanabilirim sana ben. Yaşadım dahi bu tuhaf şeyler. Sunu yakın arkadaşımın sevgilisine tutuldum. İkisinin bile ruhu duymadı.

 Kaç yıl bu acıyı yaşadınız?

– Üç yıl.

 Demediniz mi kıza, “Ego sana aşığım” diye niteleyerek…

– Demedim, demem.

 Siz o devir aşkı öz kendinize yaşıyorsunuz?

– Aşk öyle benzeri husus elhak.

 Hadi canım sizde!

– Ben sana öz tarifimi söylüyorum, bana hangi senin tarifinden! Hem bu röportaj benimle yapılıyor!

Wining ve dining… Peşi Sıra sleeping yok

Sizin seksin önüne koyduğunuz şeyler ne? Neler seksten cesim?

– Cinsiyet benim amacıyla tek yetişkin değil. Hakikaten değil. Demin çokça hoşlandığım tıpkı kızla Paris ’e seyahate gideceğim diyelim, onu orada götürebilecek miyim diye niteleyerek düşünmem. Eşey geçmez aklımdan.

 Erkeklerin çoğunun zarif. Hatta hepsinin. Benim da mazbut…

– Ego anca değilim. Ego seni akşam yemeğine davet ediyorsam, o alelade sadece yemektir. Wining ve dining. Takiben sleeping yok.

 Ayıptır sorması “sleeping”i hangi ant düşünüyorsunuz!

– Oluyorsa oluyor filhakika. Şunu anlatmaya çalışıyorum: Benim aklımda, çabucak seni “götürmek” olursa, ego o yemekten tabiat alamam. Ego hangi eylemi yapıyorsam onun hakkını çevirmek isterim. Konsere mi gittik, o anda elden konserin keyfini çıkaralım, bilahare hangi olacaksa tamam, sonrasını sonra düşünürüz.

ONGUN SEVİŞMEK PRES BIR ÖZ

Bence ikisinin bütünlüğü domuzuna. Birinin olmamasını aklım almıyor. Eş mebzul sevişemediği biriyle anlaşabilir mi?

– Bol sevişmek zaten çokça tahakküm benzeri özdek. Hem fiziki hem üstelik kimyasal namına vücutları çokça ferah ayırt etmek gerekiyor, peyda olmak gerekiyor, karşındakinin eşey haritasını ezber etmek gerekiyor. Bizim kızlarımız sekse yalınlık değil kim, bazen iğrendikleri ayrımsız şeyi yapmama izin veriyorlar, sonraları da benzeri daha evime süzülmek istemiyorlar. Hoşlanmadıkları cinsel eylemi bana söylemiyorlar kim. Ya üstelik benim hoşuma gidiyor diyerek bazen şeyler yapıyorlar ama esasta fethetmek istemiyorlar. Elhasıl, ben senin erojen haritanı çıkaramamışsam, seninle cinsiyet yapmama imkan bulunmayan. Ben nerenden, elbet hoşlandığını bilmem lazım. Bizim erkekler bu tür şeylere kafayı yormuyorlar, genelde tak fişi bitir işi. Oysaki benim üzere sevişmenin bildirme iyicene yanı, önsevişme denilen kısmı.

 Bol sevişemediğiniz sevgilinizle gür anlaşabilir misiniz?

– Çokça anlaştım. Çünkü gani muaşaka zamana tutkun. Devir ortamında beni tanıdığı antlaşma, ben dahi onu tanıdığım zaman, kuşkusuz olsa haddinden fazla ferah sevişiriz.

Haydi canım sizde! O neva ya vardır, ya yoktur! Benim amacıyla kutur, öpüşmek söz gelişi. Bereketli öpüşemediğin biriyle mebzul sevişemezsin bile…

– Yok ego o kadar zalimce değilim. Bizim kızlarımıza benzeri cereyan yapıyorsun, kolunu okşuyorsun diyelim, haddinden fazla hoşuna gidiyor ama göstermiyor. Sen birlikte zannediyorsun ki, nefret etti bundan, oysa alakası namevcut. Garip ayrımsız şekilde kızlarımız heyecanlandıklarını, yükseldiklerini söylemiyorlar. Söylemeyince üstelik bilcümle denge erkeğe kalıyor, keşfetmesi gerekiyor. Ben bu konuda çok götürümlü davrandım, hep “Şu anda istemiyor tür ama ant zarfında şüphesiz olsa isteyecek, ego üstelik onu keşfedeceğim” dedim. Öyle da yaptım. Çok insana sevişmeyi öğrettim…

Yıllarca seviştik amma on paralık cinsî muhassala yaşamadık

 En unutamadığınız mutluluğunuz?

– Arz unutamadığım ilişkimde, sevgilim bakireydi. Yıllarca beraberdik. Seviştik amma hiçbir ahit ayrımsız cinsî muhassala yaşamadık.

 Print olsa gerek…

– Yoo, hayatımın bildirme pir sevişmelerini onunla yaşadım.

 Bittabi olur?

– E oluyor…

 Bozukluk sizinle sevişmiyor da erden kalıyor?

– O çok istedi ama ego bütün reddettim…

 Münasebet? Sizden bilahare gelişigüzel olacağı kişiyle, kızoğlankız adına evlensin diye mi?

– Değiştirmeden anca! Memleketimiz idraksiz kafalı. Düşünsene, benden bilahare birine özden araklama olursa, o üstelik onu tamamen kızoğlankız değil diyerek almazsa kahrolurdum ben…

 Bol üstelik kızın neresi bakire? Ben oraya takıldım…

– Değil amma gerzek kocası diyecek kim, “ilk kez benimle yattı!”

Sizin sevgilim dediğiniz biri, niçin kendini yutturabileceği tıpkısı “gerzek” kocayla evlensin… O birlikte mı gerzek…

– Müfit, Türkiye böyle!

 En affetmek istediğiniz münasebet?

– Anca ayrımsız şey yok. Benim hep ilişkilerim güzeldi. Vakıa, her seferinde ego tecezzi edildim, karım karışma…

 Ne terk ediyor bu kadınlar sizi?

– Herhalde aynı öz var kul.

İNTİHAR MI EDEYİM?

Aydınlık namına benzeri kadını etkiledikten sonra, hormonları çok kuvvetli bire bir eş ati ve kadını takanak… Hangi hissedersiniz?

– Oldu.

 Gidip sizin kızı aldı ve sevişti, siz de orada kalakaldınız, öyle mi?

– Olur.

 Ne fena.

– Ne yapabilirsin ki? Bu haddinden fazla oldu benim hayatında. Beni ayrılma fail, durup dururken tecezzi etmedi.

 Koca bunu şüphesiz taşır?

– N ’apıyım yani, intihar mı edeyim? Çığlık çekiyorum ama sonradan geçiyor. Vakıa şöyle aynı sorunum var, onu kafamdan çıkarmadan, başkasına bakamıyorum. Kaldırmak devir alıyor ama başarıyorum. Ondan sonra dönse birlikte, geçmiş olsun.

 Çarkıt eşiniz Holly de başka birine gitti değil mi?

– Tamam. Mecmu iki sene dönüşünü bekledim. Sonra bir dolaşma “Delete” ettim beynimden, bitti gitti Holly. 10 sene bilahare döndü. Onun gine Türkiye ’dahi sülale ve iş bulmasına apotr oldum. İki sene yaşadı buralarda, hani bir ihtimal Hıncal icap dahi baştan bir araya geliriz diye. Amma daha çok benim amacıyla bitmişti.

KIZOĞLAN KIZLARIN AVANTAJI

Erden kızların avantajı, öz meşrebine uygun aynı kadın yetiştiriyor olman. Çokça nazik aynı katmerli. Sen kadını keşfedip ona uyacağına, zat meşrebine makul yetiştirdiğin için o sana uyuyor. Az Buçuk sabırlı olursan, bilcümle öğrettiklerini bir bir öğreniyor. Ve sana yanıt veriyor. Seçmek ve katmak rastgele ant keyiflidir.

Eflatuni aşklarımla bahtiyar yaşadım, onlar beni doyurdu

 Tıpkı kadını engin sevmekle, onu dokunarak sevmek bire bir gibi mi?

– Evet tabii. O da amor, bu birlikte aşk. Sen olmamışsan ben n ’apıyım!

 Dokunamıyorsam ego o aşkı n ’apıyım!

– Bu kadar kız varken, nasip götürüp beni o kıza bakraç etmiş! Yapacak tıpkı husus namevcut.

 Platonikliğin ne avantajı var? Hangi sağlıyor?

– Hiçbir özdek sağlamıyor. Bilakis çokça husus kaybettiriyor.

 Sizin eflatuni aşklarınız, şehevi hunriz canlı aşklarınızdan elan mı aşkın oldu?

– Tamam.

 Hakeza deyince birlikte üzülüyor herif size…

– Amma kaynak bu. Ve ego gayet mutlu yaşadım. Fevkalade. Çünkü onlar beni doyuruyordu.

 Elbet olanaklı ki…

– Doyuruyordu aha.

 O platoniklerle sevişmeyi tercih etmez miydiniz?

– Etmez tamam muyum? Amma edemedim diyerek üstelik kahrolmuyorum.

Bu ülkedeki dayanabilen çok sorunun altında, cinselliğin soyut tıpkısı terim adına algılanması yatmıyor mu? Birbirine dokunamayan insanların kompleksi yüzünden biri güruh ızdırap özdek olmuyor mu? Ego “Sekssiz amor olmaz!” derken seksi yüceltmeye, yerlerde sürünmesine bariyer olmaya çalışıyorum. Aşkla tıpkı değeri vermeye uğraşıyorum. Amma siz çıkıyorsunuz, “Sekssiz amor evet!” diyorsunuz. Yardım edeceğinize, dinamit koyuyorsunuz!

– Sen “Sekssiz amor imkânsız” diyorsun, ego “Aşksız eşey olamaz!” diyorum.

Evet mu anca husus! “Aşksız cinsiyet olmaz”a ego da katılıyorum, zaten baştan beri gelişigüzel şeye amor lazım diyorum. Hayatıma giren ve seviştiğim bütün erkeklere da aşıktım diye niteleyerek ekliyorum!

– Tıpkısı an ya, bu röportaj benimle yapılıyor! Ben konuşacağım! Emretmek, şu konuda hemfikiriz: “Aşksız seks imkânsız!” Sen, ekleyerek “Sekssiz amor dahi gayrimümkün!” diyorsun, ben birlikte “Bal gibi evet!” diyorum. Bırak üstelik istediğim gibi düşüneyim, gelişigüzel konuda aynı fikirde olmamız gerekmiyor.

Olur biraz daha tendürüst olsaydınız dahi aynı şeyleri savunur muydunuz?

– Elbette kim.

Ayşe Arman/Özgürlük

 

Bir Cevap Yazın