HISSE SENEDI AYERİ YAZDI

’Sen benzeri çukursun ’

“Vefa Lisesi ’nde iken öğrendiğimiz sözler ortada ’Sefillik ayrımsız irtifa meselesesidir. Sen aynı çukursun ’ üstelik vardı.”

Nereden geldi deminden bu laf, demeyin. Ercan Saatçi ’nin acemi yazısını okurken, bildirme azından biraz utanıp utanma bekledik. Meğerse karşımıza, ’Tahrike devam ’ çıktı. Develi ’üstelik maç seyreden taraftarın küfürlü tezahüratını yaşıt vermekte.

Burada butlan var. Özel hayatın gizliliğine tamam diyoruz. Ancak sen, kebir tıpkısı spor servisinin ikinci adamı yapılmışsın. Mahsus kim hedef, Esat Yılmaer ’i kaydırıp, oraya seni eklemek. Hangi kadar yanlış seçim olduğun çabuk anlaşıldı.

Bıraktık Ultraslan ’ın tepkisini. Beşiktaş ’lıya, Trabzon ’luya ve diğerlerine seni ayak topu yorumcusu namına akseptans ettirmek olabilir mü? Bu saatten sonraları fakat müzisyenlik yaparsın. O dahi İstanbul ’un Kadıköy yakasında. Ya birlikte Develi ’ye başgarson olursun. Hoppadak Kalamış ’takine. Bu mekanda ’Duvar Gazetesi ’ çıkarabilirsin. Samatya ’ya evet dahi Bodrum ’a atanman de kazalı.

Bire Bir nokta henüz ısınmak istiyoruz. Mukavemetli Özülkü daha çok ve yiğitçe ’Bana yakışmadı ’ dedi. ’Ex Damat ’ ise bibi ’Sirkatin söyler merdi kıpti ’yi sürdürmekte. Arz iyisi ona Selçuk Ural ’ın ünlendirdiği tıpkısı şarkıyı yollayalım; ’Güle güle sana, yolun münhal olsun ’. Bu kehanetimiz ’Özgürlük Spor Servisi Koordinatörlüğü ’ amacıyla.

Saatçi-Özülkü ikilisine tepkiler çığ kabil. Erdal Imparator ’ın şu cümlesi kuma; ’Sırtını benzeri yerlere dayayarak bulundukları yerlere gelen ve kendini tıpkısı husus zanneden zavallılar, eziklik içindedir. Bunlar fakat kudretli kulüplere kalay ederek teselli bulmaya çalışırlar ’. Gazetesinin ne yapacağı dahi zaaf konusu.

Burhan Ayeri/Akşam

Bir Cevap Yazın