Hollywood bakımıyla kendinizi şımartın!

Akşam’dan Mahir. Dr. Mehmet Rahşan’ın yazısı…

Sonuç zamanlarda hele uğursuz tedavileriyle ait Snowcell enzim peeling uygulamaları (Hollywood bakımı birlikte diyoruz) hekimler vasıtasıyla çok tercih edilir arkaç gelmeye başladı. Hastayı sosyal hayattan uzaklaştırmadan seçkin zaman rahatlıkla yapılabilecek bir uygulama olması açısından ve başka tedavilerle rahatlıkla tıknaz edilmesi lahzada çabucak seçme kötü tedavisinin vazgeçilmezi hale geldi. İçerdiği % 70 Askorbik hamız (C vitamini), Arbutin, Kojik hamız, Kolajen, Peptidler, Hint Bektaşi üzümü özütü kabilinden içerikler sayesinde kuzguni tedavisinin yanısıra uygulamanın çarçabuk ardı sıra ciltte çokça korkulu aynı tenevvür etkisi yaratıyor. Ayrıca benim Snowcell uygulamasından bilahare hastalarımız kendini Hollywood yıldızı sanıyor demesinden ötürü uygulamanın adı Hollywood bakımı kendisine kaldı.

Yani burada Hollywood yıldızları bu ürünü kullanıyormuş kabil bire bir reklam algılanmasın. Leke tedavilerinde banko kabul etmek istediğimiz kojik hamız birlikte enzim peeling ürünümüzün süresince… Peeling deyince akla ciltte tıpkı soyma mı oluyor diyerek bire bir istifham geliyor. Ama Snowcell ’bile soyma işlemi bulunmayan. Cildi soymadan ten altında melanini koyultan tirosinaz enzimini baskılayarak hem lekeyi azaltıyor hem de lekenin tekrar geri gelmesini engelliyor. Daha hayatiyetli ayrımsız sıklet almak amacıyla rollerle beraber de kombin ettiğimiz Snowcell Hollywood Bakımı ’nda özellikle uyguladığımız esmer tedavileri;

** Gün kaynaklı lekelenmeler
** Hormonal kaynaklı lekelenmeler
** Hamilelik lekeleri( Melazma)
** Güçsüzlük lekeleri (Lentigolar)
** Akne lekeleri

Olmuş dut yapraklarından elde edilen arbutininleke tedavilerinin başarısındaki payı nazik… Ayrıca aplikasyon sonrası içeriğindeki peptidler, kolajen, hyraulonik asit üzere içerikler sebebiyle dokunaklı bir anti-aging gravite alıyoruz.

Kısaca özetlersek; Bilinen kimyasal peelingler hasar görmüş cildin art tabakasını soyarak yük kıymet. Bu uzanım cildin hassaslaşmasına ve epidermisin incelmesine etken evet. Enzim peeling ciltte lekelenmeye faktör olan enzimi baskılayarak cilt renginin açılmasını sağlar. Peelingin arkası sıra geçerli serumla cildin nemi artırılıp, tahaccüm faktörleri, peptitler ve antioksidan içeriklerle cildin bakımı tamamlanarak, cildin baştan yapılandırılması sağlanır. Tam ayrımsız bakım konsepti sunan peeling tek başına hayat dolu tıpkısı otama konseptidir ve seçme zaman güvenle uygulanır.

(USTA .DR. MEHMET RAHŞAN / AKŞAM)

Bir Cevap Yazın