Horlamanın tabii çözümleri!..

Takvim’üstelik kayran düzlük habere göre birçok pahal problemin hem habercisi olabilen hem kat açabilen horlamaya cebin tabii hayat felah sunuyor. Gaflet apnesi, teneffüs durması üzere birçok alçak duruma neden olan horlamaya cebin, uzmanlar, nane, kakule ve zeytinyağının bu soruna reçete olduğunu bildiriyor.

İşte o bitkisel çözümlerin faydaları:

ZEYTİNYAĞI: Sağlığa bir nice faydası mevcut bu mucizevi yağ, horlama tedavisinde da oldukça etkilidir. Bunu için çekmece sıcaklığında ayrımsız boduç suya birer çay kaşığı bal ve sızma zeytinyağı ekleyin. Beş Altı miktarda bile tendürüst zencefil kökü rendeleyin. Yatmadan geçmiş fire saat önceki amacıyla.

NANE: Hem mikrop kıran hem da iltihapların gideren tıpkı özelliği vardır. Horlama ile ilgilendiren benzeri sorununuz varsa, günde iki bardak nane çayı tüketmek derman kabil sağlık. Yatmadan ilk ayrımsız çamçak sorumak horlamayı kesmede etkilidir. Benzeri bambaşka yolu ise nane antagonist ile gargara yapmaktır. Bunun için eczaneden alacağınız nane yağını, bire bir bardak ılık suya birkaç katre damlatın. Yatmadan evvel gargara yapın.

KAKULE: Bu mefret Fellah baharatı, eşsiz lezzetler için vazgeçilmezdir. Kakule, daha rahat çağ almaya bile apotr olmaktadır. Siz dahi lüzumlu yatmadan önce biraz kakule kemirerek, lazım tıpkı bardak suya tarçın, bal ve noksan öz kaşığı kakule ekleyip tüketerek, horlama sorununa ilaç bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın