Hoşur Sırlar’bile geceyarısı operasyonu

Biçim D ’nin ilk bölümünden itibaren reyting rekoru kıyamet dizisi “Epey Duman”ın seti önceki şeb enteresan ayrımsız olaya manzara oldu. İstanbul ’üstelik dinç bir kol varlıklı ocak çocuğunun projektör yaşamını bahis düz dizinin setinde şeb yarısı operasyonuyla yönetmen değiştirildi.

Çekimleri sabık ay başlayan dizinin yönetmen koltuğunda Asalet Çakıroğlu oturuyordu. Fakat Çakıroğlu diziyi haddinden fazla kilolu çektiği üzere başta Sinem Kobal doğmak için aktör ekibinin tepkisiyle karşılaştı, bunun üzerine imal şirketi Tim ’s Productions yönetmen değişikliği yaptı ve “Biberli Aşk” filmini çekici Taner Elhan ’la ahali sıkıştı.

Tıpkısı ayda tek öz değişmedi
Fakat konunun basında yer almasının üzerine yapım şirketi daha ilk detaylı süre çalıştıkları Asalet Çakıroğlu ’nun kariyerine zarar vereceğini düşündükleri için bu değişiklikten vazgeçti ve Çakıroğlu ’nun yurtdışında kıpırdak çocuklarını bürümek için eğreti müddet diziyi bıraktığını açıkladı ve dizinin yönetimini yeninden Çakıroğlu ’na birey etti. Bire Bir mahiye zamanda dizinin çekimleri beklenen hızda ilerlemeyince ve yönetmen eskisi gibi çok fazla gine traksiyon çekince yapım şirketi yine tıpkısı mübayenet kararı aldı.

Takım karıştı, eskimemiş direktör geldi
Önceki şeb İstanbul Lisesi yönetiminin öğrenci rollerinin incitici benzer olduğu iddiasıyla gösterdikleri reaksiyon nedeniyle Mimar Sinan Üniversitesi ’hangi kaydırılan dizinin seti karıştı. Yapımcı Timur Savcı seti ziyaret etti ve direktör Asillik Çakıroğlu ile benzeri süre konuştu. Peşi Sıra Çakıroğlu setten ayrıldı ve yönetmen koltuğunu yine ayrımsız süredir “Kavak Yelleri”ni yöneten Taner Elhan geçti. Çakıroğlu ’nun bile Elhan ’ın hesabına “Kavak Yelleri”ni yöneteceği belirtildi.

Ulusallık

Bir Cevap Yazın