HThayat’a ‘tık’ alma uğruna yakışmayan kelimeler!

Yakında sitemiz alelacayip bire bir tasarımla karşınızda olacak. Elbette biz da bu arada Alexa’dan sitemizin Türkiye sıralamasını eğlenceli kendisine takip ediyoruz. Yakında Alexa’da benzeri madde dikkatimizi çekti. Habertürk gurubuna ilişik kadınlara müteveccih müstahzar başarılı sitelerden www.hthayat.com’un Alexa değerlendirmelerinde benzeri detaya rastladık. Sitenin kudretli anahtar kelimeleri arasında “aşağılık kamış resimleri” vardı. Haksızlık olabileceğini düşünüp kelime gurubunu tıkladık. Tamam geçersizlik yoktu. Bunun üzerine Google arama motorunda “Kucuk penis resimleri” araması yaptık ve ikinci sırada Habertürk’e sınırlı sitenin aşağıda linkini verdiğimiz haberi artık.

http://www.hthayat.com/kadinca-hanay/ask-mesk/cinsî-maltalık/bili/1009485-kadinlara-sorduk-buyuk-zeker-mi-kucuk-kamış-mi

Haydi bu normal. Konuyla ait bir bili yapılmış benzer. Haberi okumaya başladığımızda gördük ki alfabe içerisinde “cinslik, basit penis, balaban fallus” kelimeleri hele anahtar kelimeler olarak sınırlı. Bu üstelik türlü, hadi buna birlikte diyeceğimiz tıpkı şey bulunmayan. Kadınların fallus ile ilgilendiren görüşleri! münfail ve yazıya ilave. Haydi bu birlikte olsun, sonuçta avrat sitesi! Sonraları kuyucu yorumlarını okumaya başladık. Toplamda 294 kıymetlendirme işlenmiş kim sitede az daha tek yazıda bu kadar çok değerlendirme namevcut. Yorumlara baktık. Ilk birkaç sayfayı aşağıda veriyoruz.

misafir20 Eş 2013 Muamele 18:58
selam rüfeka ego recep ist. penisim ortaboy 14cm.birlikte olduğum kadınları genelde istiğna ettim.amma tıpkı kadının tabiat alıp boşamaya niyeti yoksa kazıkta girse farketmez.bazı kadınlar tatminsiz ne kadar cinslik yaparsa yapsın doymuyor.bence işin zarfında duyguda olmalı.yorumlarınızı beklerim.recepd721-@hotmail

misafir07 Kasım 2012 Çarşamba 12:01
yük sert ve ölçülü kamet olsun iyicene sevişsin kâfi

misafir28 Ilk Teşrin 2012 Iş 07:22
benim ayaklarım 42 orostopolluk, siftinlik ayrımsız fut numarası ellerim de küçüktür. sorumluluk 1.81. penisim 17cm ve gayet gravite amma dediğiniz üzere parmaklarım sıkıntı. daha esbak partnerlerim alelumum elan iri ve kalın görmediklerini söylediler ve haddinden fazla de hoşlarına gittiğini söyleyebilirim.

misafir18 Teşrinievvel 2012 Perşembe 22:44
çıkarırsam kafası hariç 36 cm i nutkunuz tutkulur inanmayan için takdir azade(elden bayanlar üzere geçerli) gömlek:tipografik hatalardan mesul değilim:))))))))))))))))))))
Cevapla

misafir07 Kasım 2012 Çarşamba 12:03
yalaan! mahluk besliyosun o devir sen

misafir16 Teşrinievvel 2012 Salı 02:05
13 yetmez mi yaw
Cevapla

misafir19 Ilk Teşrin 2012 Cuma Namazı 21:56
ooyyy kıyamamm kâfi yaw kullanmasını bil yeter

Yorumlar böyle bitmeme yazar gidiyor. Habertürk kabil ayrımsız yayın gurubundaki editörler hoppadak sitenin tıklanması artsın diyerek böyle açacak kelimeler seçer mi, hadi seçti bu pornografi sitelere reva yorumları onaylar mı! Ne diyelim Tanrı ıslahat etsin! bu arada yazıdan sonraları yorumların silineceğini düşündüğümüz için ekran görüntülerini aldık.

www.sacitaslan.com

Bir Cevap Yazın