HÜLYA AVŞAR KAMIŞ HAKKINDA MERAK EDİLENLERİ SORDU

Kendisine sıkça “Bize izdivaç etmek amacıyla başvuranların çokları, ’Bugüne kadar ilişkiye girmedim veya ayrımsız misil ilişkiye girdim. İlişkiye girdiğim eş beni küçümsedi. (Hakeza beribenzer uzuv tamam mu?) dedi evet üstelik (Hakeza başarısız peki mu?) dedi. Zımnında bu bende çok tartı yaptığı için yıllar boyu kadınlardan ırak kaldım. Şimdi nişanlanacağım. Bilcümle aklıma takılan tensel organımın basit olduğu, eşimi doygunluk edebilir miyim?” şeklinde şikayetlerle gelindiğini tamlayan Prof. Dr. Hattat, Türkiye ’da “kamış boyutu” ile ilgili araştırmalar yapıldığını söyledi:

TÜRK ERKEĞİNİN ORTALAMASI

Aynı üniversitenin zeker boyutu için 350 kişiye mail kişide yaptığı araştırma var. Türkler ’mağara sayı farkı boyutu  flask haldeyken pubisten pöç büyüklüğünde ölçülen durumda 8-10 santimetreye kadar. Ereksiyon halinde üstelik ortalamanın 15 cm civarında olduğu rapor ediliyor.

SAĞLIKLI TIPKISI MÜNASEBET ÜZERE KAMIŞ..

* alim satim öncesi tam ereksiyona ulaşmalı,
* Muamele sırasında ereksiyonu korumalı,
* İlişkiyi sürdürebilecek durumda olmalı

TEDAVI OLABILIR

Format tam değilse operasyonla düzelti yolu var. Çırılçıplak mevrut rahatsızlıklar ve kamış eğrilikleri üstelik tıbbi müdahale ile düzeltilebilir.

MİKROPENİS

Mikropenis… Yani hormonal gedik ve genetik faktörler zımnında normalden daha bayağı penislerin de ayrıksı dokular kullanılarak büyütülmesi olabilir.

habertürk

Bir Cevap Yazın