HÜLYA AVŞAR’IN ÇOKLUK UZAN İTİRAFI!

Hayal Afşar bu öğün Toplama Uzan hakkındaki bir hayli ilginç açıklamalarıyla gündemde. Eski iletişim araçları patronlarından firari Uzan’ın Amerikan merkezli bazen şirketleri dolandırmasını yorumlayan Avşar yeniden şaşırttı.

Uzan’ın Amerikalı merkezli şirketleri dolandırmasını gündeme getiren Afşar hem Uzan’la dalgasını geçti hem da tebrik etti! Konuğu ile beyaz perde sektöründe oyunculara yapılan ödemeleri konuşan Afşar, Milyoner filminin iri gişesine rağmen oyuncuları olan çocuklara çok pespaye tıpkısı servet vermesin eleştirirken konuyu ABD’li şirketleri dolandıran Cem Uzan’a getirdi.

Sonrasında Uzan hakkındaki çok ilginç fikirlerini anlatan Avşar o büyüklüğünde güldü ki derdini bilcümle yerine anlatamadı. Mahsus Avşar olayı fazlasıyla düzenli bulıyor.

Imge Avşar: Amerikalıları benzeri dolandıran Çokluk Uzan oldu. O’nu üstelik tebrik etmek mi geçişsiz… Insan vahim ağırbaşlı.. Çok komik yaa.. Gülmek mi geçişsiz yakınmak mı bilmiyorum?!. Rezil olduk adamlara vakıa. Ama olsun evet benzeri Türk kazığı yesinler…

gazeteciler.com

Tutulmak için haberin videosuna tıklayınız..

Bir Cevap Yazın