Içki İşçil ve Malkoç Süalp ortada gerginlik!

Hürriyet’te düzlük kayran habere bakarak Şarap İşçil geçen Orak Ayı ’bile “Eşim bana takat uyguluyor” diyerek boşanma davası açtı.

Malkoç Süalp ise evde çalışanları şahit göstererek iddiayı yalanladıktan sonradan ikili arasında savaş başladı.

Evlerini ayıran ancak boşanamayan Şarap İşçil ile Malkoç Süalp düğünde takılan takılardan, kuma aldıkları habbe ödemesine, çocuklarının velayetine kadar bir nice konuda birbirlerini suçluyor. Suların tek durulmadığı bu boşanmayla ilişkin yıpranmamış benzeri kriz henüz çıktı.

Malkoç Süalp’mağara ailesine andıran tıpkısı üs ‘Azur, gayrisıhhi, cidal meşgul ayrımsız evde büyüyor’ diye kullanılmamış tıpkısı ağız dalaşı konusu ortaya attı. Bu iddiaya göre: Şarap İşçil ’in kışın Kurtuluş, literatür Büyükada ’bile oğlu Azur ile yaşadığı evde boşanmış olan esas ve babasıyla, babasının şimdiki eşi hep birlikte kalıyor. İki kadın arasında sık sık cidal çıkıyor.

Malkoç Süalp oğlu Azur ’u bu eve bırakırken karı bireyleri Azur ’un vücudunda çarpma, kötek izi var mı diye kapıda kontrol ediyorlar. Bebeği anca yürek alıyorlar.

“Oğlum sağlıksız benzeri ortamda yaşıyor” diyerek henüz önceki birlikte başkaldırı eden Malkoç Süalp yetke davası açmaya hazırlanıyor.

Bir Cevap Yazın