İclal Aydın küplere destek

İclal Aydın, bugünkü yazısının sonuna bire bir grado düştü ve Medyatava ’evet verdiği röportajda kendisinin adını kullanarak “Gamzeli İclal formatı hilaf bana” diyen DJ Istek Çağlan ’a karşılık verdi: “Dj. Ikbal Çağlan… Sivridilli ve iyi girmek sert ve gidi koyulmak değildir.”

TABAKA:
Dj. Umu Çağlan… Sivridilli ve iyi kalkışmak kaba ve ahlaksız koyulmak değildir. “İclal Işıklı formatı bana çapraz” dersen elbette kabul yazar, başımın üstüne koyarım bu cümleyi… Ancak “Gamzeli İclal formatı bana mugayir” cümlesi sert ve sevimsiz geliyor. Bana bunun ironi olduğu saçmalığını kabul ettiremezsiniz! Medya dünyasından birtakım demode arkadaşlarımızın beni daima “gamzelerime” sıkıştırmalarını üstelik bunaltıcı buluyorum artık.

Bir bile… Sevgili Umu Çağlan sana namünasip formatta kimseye tıpkı henüz “sevgili filancaya“ diyerek kitabını imzalayıp yöneltme. Üzerine olumlu aynı madde yazarsa “Ne diyeceğimi bilemiyorum, kül sütunu bana ayırmışsın“ diyerek teşekkürname etme. Sonraları işte hakeza kendine kaltaban çıkarsın…

Yahu hangi kadar çoksunuz… Bana dahi inan, senin bu yalabık formatın uymuyor!

İclal Entelektüel / VATAN

Bir Cevap Yazın