İdil Fırat-Engin Öztürk çifti ağızlarına carcur çekti

Takvim’den Halil Çilingir’in haberine bakarak geçtiğimiz yaz başlayan aşklarıyla fenomen olan İdil Fırat ile Açık Deniz Öztürk, önceki akşam Yeniköy’de objektiflere takıldı. Beraberliklerini uluorta yaşamaktan çekinmeyen ünlü çift, basın mensuplarının karşısına el ele çıktı. Elan esbak oyuncu sevgilisi Kıvanma Tatlıtuğ kabilinden Açık Deniz Öztürk ilişkisi üzere dahi babası Alemdar Fırat’tan izin alamayan asortik pir, şıklığıyla bile değme zamanki kadar göz kamaştırdı.

UYUMSUZ KAYNAK!

Dizi Film setinden gelip birden sevgilisiyle mülaki Açık Deniz Öztürk’ün ise çamura batmış botları gözden kaçmadı. Gazetecilerin ısrarlı sorularına maruz artan ünlü koşa, “Baba Önder Bey onay vermediği halde evliliği düşünüyor musunuz?” sorusu karşısında devreye alengirli aktör girdi. “Biz hususi hayatımızla ilişkin kıymetlendirme yapmıyoruz, imdi bile konuşmayacağız” diyen Açık Deniz Öztürk üzere şu espri yapıldı: “Köşeye sıkışınca şipşak çamura yattı.”

beraber İdil Fırat ile Engin Öztürk, matbuat mensuplarının elan çok istifham sormaması için aceleci adımlarla derakap ünlü oyuncunun aracına binip Yeniköy’den ayrıldı.

ENGİN ÖZTÜRK

Tumturak aldığı sekans setinde çekim biter bitmez soluğu sevgilisi İdil Fırat’ın beraberinde düz Açık Deniz Öztürk, üzerini değiştirmeye punt bulamayınca ortaya bu görüntü daha çok. Öztürk’ün eğlendiği gruptaki kamu cila arkadaşları dahi mil içindeydi.

Bir Cevap Yazın