İdil Fırat ve Açık Deniz Öztürk’ün amor derbisi

Takvim’da düzlük düz habere göre geçtiğimiz yaz başlayan aşklarıyla çokça konuşulan İdil Fırat ile Engin Öztürk’ün ilişkisi, yavaş yavaş evliliğe ilerliyor. Geçmiş hafta birlikte Paris’te dinlence işleyen adlı çift, esbak akşam ise Açık Deniz Öztürk’ün memleketi Eskişehir’deydi. Yoğun ayrımsız Fenerbahçe taraftarı olan İdil Fırat, takımının Eskişehirspor’la yaptığı mücadeleyi Atatürk Stadyumu’nda izledi.

AİLEYE ÇOKTAN GİRDİ

Karşılaşma sonucuyla yüzü gülen yan asortik fena hâlde olurken yoğun benzeri Eskişehirspor taraftarı olan Engin Öztürk ile tribünde eli nimetli artağan foto çektirdi. Henüz geçmiş dahi oyuncu sevgilisinin karı fertleriyle benzeri araya mevrut İdil Fırat, eski akşam dahi gelecek kayınvalidesi, kayınpederi ve Öztürk’ün yeğenleriyle buluştu. Yazdan beri doludizgin bitmeme fail aşkları, yavaş yavaş evliliğe koşan ünlü çift, ağababa Alemdar Fırat’tan dahi müsaade aldı.

PLANLAR BAŞLADI

Elan önceki İdil Fırat’ın kardeşiyle tıpkı araya gelen Engin Öztürk’ün babadan sâdır onayla da çok bahtiyar olduğu öğrenildi. Ünlü çiftin, bu yıl içerisinde nikah masasına benimsenmek amacıyla traksiyon yaptıkları üstelik konuşulanlar arasında.

BABADAN ONAY ÇIKTI

Avukat Önder Fırat’ın isteğiyle Açık Deniz Öztürk’le ait içtimai medyada paylaşım yapmayan İdil Fırat’ın bu kuralı bozması, “Babadan onay bundan sonra” dedirtti.

Bir Cevap Yazın