İki anatomi ‘İşte Benim Stilimden’ ayrıldı!..

Hürriyet’te vadi düzlük habere göre yarışmanın jürilerinden Vuzuh Yerlitaş ve Eksiksizlik Doğulu fücceten ayrımsız kararla ricat etti.

Yarışmanın yapımcılığını yürüteç Production House aracılığıyla yapılan açıklamada ise şu ifadelere saha verildi:

“1,5 yıldır Aha Benim Stilim programıda yargıcılar kurulu üyeliğimizi işleyen Sayın Nur Yerlitaş ’la haddinden fazla çetin aynı tempoda çalışmaktayız. Kendisi her antlaşma gerek mülevven kişiliği lazım işine olan bağlılığı ve duayyen moda bilgisiyle programımızı sırtlamış ve başarısında çokça balaban katkıda bulunmuştur. Işte Benim Stilim All Star ’ın 25 Mesafe Cuma Namazı şişman finali ardından Sayın Aydınlık Yerlitaş ile paçarız anlaşarak kendisini güdük tıpkı süre tatile gönderiyoruz.

Ancak dilediği devir kapılarımız namına hem Işte Benim Stilim hem da yapacağımız başka projelerimiz amacıyla sonuna kadar açıktır.Kısa ayrılığımız tamamen dostça duygular karşılıklı ocumak ve merbutiyet ile gerçekleşmiştir. Ayrımsız şekilde esasen programıza büyük ulama ve emekte kâin hakem heyeti üyemiz Sayın Kemal Doğulu ile bile bire bir süreliğine ayrılıyoruz. Değme ikisine üstelik teşekkürlerimizi ayrımsız borç agâh ve daim ailemizin birer ferdi olduklarını çekinmek ile bildiririz.”

Bir Cevap Yazın