İki günlük gelinden damada şişman yepyeni!

Sabah’tan Mehabetli Altundaş’ın haberine göre İsviçre’da etkili Oktay Elkıran (24), 4 sene ilk memleketi Kayseri’ye gelerek kaynak konusunda tanıştığı 17 yaşındaki Şemsi D. ile evlendi.

Düğün için 110 bin liralık harcayan Elkıran, eşi karnının ağrıdığını söyleyince gerdeğe giremedi. İddiaya göre, tüvana kız, evliliğinin bir numara günü da sevgilisiyle kaçtı. Metrukiyet davası açan Elkıran, eşinden 100 bin lira ödence istedi. Şemsi D. de karşı sorun açıp 500 lira geçimlik ile 50 bin teklik ödence murat etti. Çiftin boşanmalarına 2 yıl sonraları karar veren duruşma, gösterişli detone bulduğu Şemsi D.’nin tazminat ve nafaka talebini reddetti. Elkıran’ın ödence talebinde ise gailesiz kadının iktisadi durumunu gözönüne alarak 10 bin lira kendisine kararlaştırdı.

‘HERKESE GARIP OLSUN’

Elkıran, daha sonra ayrıksı biriyle evlenen bozuk eşi Şemsi D’nin namına babalık davası açtığını öğrenince ise şaşkına döndü. Mevrut celpte atalık davası amacıyla mahkemeye çağırıldığını görünce sinirlenen Elkıran, “Halim herkese acayip olsun” dedi.

Bir Cevap Yazın