İki sunucu birbirine girdi!..

Radikal’dahi yer kayran habere bakarak Zaman Ne Giysem ’den Bu Form Benim ’e evrilen ve güzeşte mevsim görüntülük macerasına sessiz sedasız başlayan yarışma aylar ilerledikçe altın yumurtlayan bir tavuğa dönüştü. Bu zaman daha balaban beklentiyle arzı arka ediyor. Hem bu kat aynı ikizi birlikte var!

Kameraman şeriklik yargıcılar kurulu üyelerini üstelik alıp TV8 ’e taşındı amma isim hakkı mahkemelik oldu. Yapımcılarla biçim arasındaki ağız tatsızlığı karşımıza hem Show TV ’da hem TV 8 ’de bir isimli iki yarış ve iki ayrı ekiple yüz yüze kalmamıza hastalık oldu.

İKİSİ DE ŞİMDİLİK AZ İZLENİYOR

Bu Minval Benim henüz geçen seneki şaşalı günlerinden uzak . Çarşamba haset reytinglerini ele umumi peyrev üstelik yarışmanın TV8 versiyonu 1,48 reytingle 47. Sırada meydan alırken Show TV ’üstelik ekrana mevrut Bu Şekil Benim 1,13 reytingle ancak 60. tam düz alabildi.

AB grubu incelendiğinde TV8 ’mağara Bu Format Benim ’i 38. sıraya büyüklüğünde yükselirken Show TV versiyonu fakat 55. sırada saha bulabildi.

REYTİNG REKABETİ TARTIŞMANIN FİTİLİNİ ATEŞLEDİ

Ve hastalık sonraları Öykü Serter, Show Tv ‘dahi rakiplik ettiği meslektaşı Ebru Akel ‘e göndermede bulundu. Serter, kendine özgü esenleme şeklini kastederek yarışmacılara ‘Tamam kameralara oynuyorsunuz birlikte onu bana bırakın evet mu? Yeterince taklit eden var, keşke siz yapmayın’ dedi. Jüri üyeleri Vazıh Yerlitaş ve İvana Kaba üstelik Hikâye Serter ’e destek verip ‘seçkin şeyin gerçeği elan iyidir, çakması değil ’ diye niteleyerek ‘antagonist ’ kardeşlerine kuvve gönderdiler.

KIRMIZI KÖŞEDE HIKÂYE SERTER

‘Biri Bizi Gözetliyor ’la geniş kitlelere ulaşan ve nevi şahsına sınırlanmış sunumuyla ilgi calip ve kariyerini ağırlıklı kendisine yarışmalarla bitmeme fail Öykü Serter ikinci iri çıkışını Bu Şekil Benim ’le yaptı. Sabık mevsim adeta aynı ekran fenomenine dönüşen konkur Hikâye Serter ’mağara yıldızını yeniden parlatıyordu.

MAVİ KÖŞEDE EBRU AKEL

Ebru Akel de sunuculuk kariyerini üstelik dünyaevi programlarıyla şekillendirmiş benzeri âdem. Show TV’üstelik yayınlanan ‘Ego Evleniyorum ’, ‘Biz Evleniyoruz ’, ‘Sevda Masalı ’, ‘İkinci Baharat ’ ve ‘Gelinim Tamam musun? ’ adlı döneme mühür vuran yapımların sunucusu adına hatırlıyoruz Akel ’i.

EBRU AKEL ’MAĞARA MODA SUNUCULUĞU GEÇMİŞİ VAR

1998’üstelik BRT’birlikte yayınlanan Füsunlu Ayna isimli moda programını iki sene süresince sunduğunu hatırlatmakta kâr var.

HENÜZ KARŞILIK BULUNMAYAN!

Hikâye Serter ’in kroşesine daha Ebru Akel ’den evet bile yarışmanın jürilerinden bire bir yanit gelmiş değil. Amma önümüzdeki haftalarda rekabetin daha de artacağını düşünürsek seçkin iki taraftan birlikte kullanılmamış ataklar gelmesi şaşırtı mümteni. O Curcunalı Türkiye düellolarından boşa çıkma ringler için genişlik uygun stüdyo Bu Format Benim’inkiler kadar görünüyor!

Bir Cevap Yazın