‘İKTİDARSIZ OLDUĞUMU AÇIKLIYORUM!’

Köşesinde Sair Etraflı ’dan sık sık bahseden Turgut, “Ben sizin bacağınızı yazarken birlikte kendimle kolpo geçiyorum esasen. Erkeklerin benzeri kadının organına bakarak tahrik olmaları çokça garip. Bunu erkeklerin benzeri şansı namına görüyorum.” dedi. 

“Bacak araştırmaları”yla ilgili benzeri soruya Başkomutan Turgut, “Başvekil ’ın KÖLE gezisine gidersem, Başbakan orda gezerken ben birlikte fut araştırmalarına devam ederim.” şeklinde cevap verdi.

Başkomutan Turgut, Özge Tafsilatlı ’un “Cinsellikle ilişkin yazılarınızın bazılarını düş gücü ile mi yazıyorsunuz?” şeklindeki sorusuna de çok çarpıcı aynı karşılık verdi. Turgut şunları söyledi:

“New York ’ta yaşadıklarımı yaratıyorum. O zümre durumların gelişmesine makul şeyleri yaratıyorum. Sonuna büyüklüğünde gitmiyorum ama tıpkı müddet beraber olabiliyorum. Bana bade veren benzeri kadın o kıyafetteyse onunla diyaloğa girebiliyorum ve odama davet edebiliyorum. Odama gelen karı haddini aşarsa gerçekten beni düşünmesin diye niteleyerek eşcinsel olduğumu dahi söylediğim olmuştur. Ego abece konusu arıyorum. Teşebbüs sonuna kadar gitse elan ilginç konular çıkabilir esasen. İktidarsızlığımı yazabilirim söz gelişi. Ongun düşün.. bundan sonra olmuş kadar onları birlikte yazayım imdi, ’iktidarsızım ’ diye niteleyerek açıklayayım. Sevgi ’mağara (Gözay) programında ’aseksüel eşcinselim ’ dedim. Burada üstelik çolpa olduğumu açıklıyorum. Habertürk ’e seçme geldiğimde kendimle ilgilendiren bire bir ifşaatta bulunuyorum!”

 

Bir Cevap Yazın