Ilahiyatçı Ulu Kasıt Demircan: Sevişmekle perestiş tıpkısı molekül!..

Adlı ilahiyatçı Ulu Talep Demircan, Habertürk ekranlarındaki âşıktaşlık çıkışıyla şaşırttı. Islamiyet ve cinsellik mevzulu programda Pelin Otu Koşa ’mağara konuğu olan Demircan azrail açıklamalarda bulundu.

ALİ RIZA DEMİRCAN CÜBBELİ AHMET SARIKLI ’YI TOPA TUTTU! (VIDEO)

SEVİŞMEKLE PERESTIŞ AYNI ŞEYDİR

“Sevişmekle ibadet etmek ayrımsız molekül. Antrparantez namaz kılmakla bile aynı husus” diyen Demircan, Müslümanlık ’da cinselliğin lahut olduğunu dile getirdi.

“Eşlerimizle girilen pazar, öbür dünya hayatı için tıpkı yatırımdır” diyen adlı teolog programın moderatörlüğünü üstlenen spiker Acı Pelin Koşa ’i şaşkınlık içerisinde bırakan açıklamalarını “Bire Bir âdem dünyaevi hayatında eşimle ilişkiye girmiyorum diyemez. Bu zulümdür. Cinselliği yaşamak bizleri zinadan, eşcinsellikten korur Allah ’ın rızasına götürdüğü kadar, eşlerimizle girilen alışveriş dahi öbür dünya hayatı üzere bir yatırımdır. Sevaplı tıpkısı işlemdir. Cinsellik Islamlık ’de kutsallıktır ve ibadet hayatının aynı bölümüdür. Zira perestiş Tanrı ’ın irade ve yasaklarını uygulamaktır. Salat hastalık ibadettir, rabbimizin emri olduğu üzere. Namaz ve sevişmek aynıdır. Namaz zahir ibadettir” sözleriyle sürdürdü..

İzlemek amacıyla haberin videosuna TIKLAYINIZ!..

Bir Cevap Yazın