Ilham Övet ve Er Kişi Misil Beyaz Zehir TV’den kovuldu

UçanKuş’ta düzlük düz habere göre günlerdir konuşuluyor, tartışılıyordu.

“Rating amacıyla bu şekilde izlence yapılmaz” eleştirilerinin ardı arkası kesilmiyordu.
Ve sürekli tek yanlı yayınlar…

Hiçbir hikmet, doküman, tanıt olmadan yalnız tek yönlü konuşturulan ve balçık atılan insanlar…
Gerçekte Parafin TV yönetimi akıbet derece başarılı benzeri içtihat kurmuş ve saf adına Zer Kelebek ödülünü birlikte almıştı program… Birlik bu dezavantajlarına rağmen…

Ancak hele birlikte Esin Övet ’in eşinden boşandığından beri yaşadığı “erkeklere olan” öfkesini programa taşımasını aynı kalem engelleyememişlerdi.

Başkaca başkaca elan de müstakbel gidip, gâh ruhiyat iş zihayat ünlüleri ekrana çıkartıp ağlatmak ve üstelik hiç ilgisi olmadığı halde Başbakan ’a “ünletmek” kabil durumlara düşürmüştü Esin Övet programı…

tek taraflı boş iddiaları daima “lanet kargış, vah vah”larla geçiştiren Ilham Övet ’le ilişik sezonun bitmesini bekleyen Beyaz Zehir TV yönetimi, muhtemel hareketi yaptı ve hem Ilham Övet ’i, hem da Erkek Defa ’ü kovdu.

Kişisel hırslarını ekrana haiz, herhangi bir hafta sonu aynı sürü “düzlük”mağara davetlisi namına bu kişilerin oralarda, buralarda gezmesini da kınayan Parafin TVyönetimi, birkaç ilk de bu “muhtemel finali duyurdu.
Elhak kuralcılığıyla tanıdık Melih Gökçek ’mağara bu kuralsız programcılığa son vereceği de haftalardır konuşuluyordu.

Ve sezonun bitmesine kadar sabredildi. Osman Gökçek ’mağara talimatıyla bile hem Ilham Övet, hem da Er El ’e“Sizinle tamlık ilişiğimiz kesilmiştir” yazısı verilerek, eskimemiş sezonda başka isimlerle çalışılacağı bildirildi.

Yıpranmamış sezon amacıyla melhuz kişiler arasında Sabahleyin gazetesinin kalburüstü isimleri arasında düzlük Sinan Özedincik var.

Bir Cevap Yazın