Ilham Övet yazdı: Reina’ya bittabi girilir?

“Öyle Bir Geçer Devir Kim” dizisinin oyuncularından Aras Endişe İynemli, Felek Davet Atiksoy ve Miğfer Güleç ’in Reina ’evet önceki alınmayıp, bilahare makbuz haberleriyle yeniden gündeme geldi bu mekâna giriş kuralları. Söz Temsili; 2 Ağustos 2011 ’bile Survivor Taner Reina ’evet alınmadığı üzere isyan etmiş. 1 Haziran 2007 ’dahi Alihan, gine 2007 ’dahi Tolga Karel için, “Alkollüyken kadınlara sarktığı duyulunca Reina ’evet alınmadı” diye niteleyerek haber var. Ve “Reina herkesi almaz”, “Güzeşte kapıdan çevirmişler”, “Aşina yiyecek” gibi fısıltılar bu mekânı dokunulmazlık kılıyor. Çevre yöneticileri bile istediklerine ulaşıyor. Hep o mekâna girebilmenin yollarını arıyor. Antrparantez hırs yapıyor.

Demin, Aras, Talih ve Miğfer serencam benzer ayrımsız Ferrari ile gitse hiç zorlanmazlardı. Üste seve seve birden alırlardı. O ahit ne yapacaksınız, o mekâna giderken sonuç dublör bir araba kiralayacaksınız. Bir Nice kişinin yaptığı üzere. Ve bittabi kim, suret kıyafetiniz öyle Cihangir, Asmalımescit modası olamaz. Kurtlar Vadisi modası olursa elan mebzul peki antrparantez.

Genişlik bu. Şayet otomobiliniz ve kılık kıyafetiniz tamamsa gerisi macerasız. Ki olduğunuzun ne gelişim yaptığınızın önemi azalıyor. Kapıda öyle kalburüstü karşılanırsınız ki, siz da şaşırırsınız.

Esin Övet

 

Bir Cevap Yazın