ILICALI’NIN BEYONCE SÜRPRİZİ

Yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği “Var mısın? Yok musun?”üstelik şimdiye kadar Christina Aguilera, 50 Cent, Adriana Lima ve Paris Hilton kadar ünlüleri ağırlayan Dünya Ilıcalı, ilk teşrin ayında başlayacak bakir yarışma programında çıtayı yükseltti.

Dünya Ilıcalı, Show TV ’birlikte 15 hafta yapacağı “Got Talent” adlı yarışmanın Türkiye versiyonunda dünyaca adlı tıpkı şarkıcıyı “mihman hakem heyeti üyesi” yapacak.

Ilıcalı ’nın yeni kabiliyet yarışmasında “misafir yargıcılar kurulu üyesi” yapacağı şarkıcı, Fenerbahçe Spor Kulübü ’nün 100. yapı yılı etkinlikleri kapsamında 24 Teşrinievvel 2007 ’birlikte Şükrü Saraçoğlu Stadyumu ’nda konserini Hakkari ’dahi  12 askerin şehit edilmesi zımnında tağyir ettiği dünyanın en adlı eş şarkıcılarından Beyoncé Knowles…

Fenerbahçe yönetimi, tıpkı sene önce ücretini ödediği Beyoncé ’yi, rötarlı da olsa Kadıköy ’e getirip, Fenerbahçelilerin karşısına çıkaracak, Acun Ilıcalı de Fenerbahçe ile yaptığı işbirliği sonucu “Got Talent”mağara yargıcılar kurulu koltuğuna oturtacak.

Ali Eyüboğlu /Tabiiyet

Bir Cevap Yazın