IMGE AFŞAR GÖKHAN KIRDAR’I EPEY SIKIŞTIRDI

Kamuoyunca ’Kurtlar Vadisi ’ dizisine yıllardır yaptığı müziklerle tanınan Gökhan Kırdar geçkin Rüya Avşar ’ın konuğu oldu..

Işte programdan enteresan diyaloglar..

Imge Afşar: Çapraz canlar yanıyor. Açılımın amacı üstelik hazar elhak. Bu konuda biz sanatçı adına hangi yapabiliriz diye niteleyerek soruyorum. Elbet bire bir faydamız olanaklı hükümetin bu tavrına. Verebileceğimiz destek hangi tür?

Gökhan Kırdar: Siz zaten bu programla bu görevi gerçekleştiriyorsunuz.

Rüya Afşar: Bahsetmek geçişsiz. Mütekellim taraf oluşmak lazım. Sanatçı yerine aynı şeyler yapmamız gerektiğini düşünüyorum ama bunun hangi olduğunu bilmiyorum. Bir Vakitler yaptığımız lay lay lom şarkıların zamanı değil deminden. Açılıma, mozaik namına alay malay sevimli fikrine bindi olacak işlemler açmak ister. Gençlere hakeza şarkılarla barışı enjekte edebiliriz. Kışkırtmaktan haddinden fazla bunları yapmalıyız. Açılıma destek olacak, gençleri uyaracak şarkı sözleri fora etmek aklına geldi mi tek? Tayyip As gerçekten bile haddinden fazla anlaklı. Türkiye ’yi bu durumdan kurtaracak olanlar tekellüm ve sanatçılar süfli. Atatürk de sanatçılara çok nazik ehemmiyet vermiş.

Gökhan Kırdar: Bundan Sonra çocukların ölmemesini istiyorsak bir şeyler yapmalıyız adi.

Tutkun Olmak amacıyla haberin videosuna tıklayınız..

 

Bir Cevap Yazın