Imge Afşar: ‘Hayretler içindeyim…’

Zer Portakal ’de yargıcılar kurulu başkanlığı işleyen Hülya Afşar, Heybet Çapa ’nın programına katılan Fatih Altaylı aracılığıyla kaba tıpkısı şekilde eleştirilmişti.

FATİH ALTAYLI ’DAN IMGE AFŞAR ’A AĞIR ELEŞTIRI (VIDEO)

Avşar kızı Altaylı ’nın eleştirilerine yazdığı yazıyla cevap verdi.

Aha o abece;

Yavru Fantazisi!

Filmi ortada olmaksızın değerlendirme yapanlara hayretler içindeyim.

Babasını kadro sex yaparken seyreden, kendisini annesinin hesabına koyup babasının sarhoşluğunu punt bilip babasına blow-job yaptığını anlatan, bakkal amcasına sex oyunları özne, banyodan çıkıp üzerinde havluyla babasının karşısına geçip bunu her akşam ezanı yapacak mısın diye niteleyerek soran, daha on-onbir yaşındaki tıpkısı çocuğun bu tür sahnelerde oynatılmasına karşıyım.

Diyelim ki çocuk çektiği filmden bilgisiz, çatı harikası bir film! Olur bu bala bu filmi seyrettiğinde hangi hissedecek?

Psikologların cevabına göre, tamam bala fantazileri tıpkısı gerçekmiş. Elbette ki bunu anladım; ama şurası bilin ki, filmin meydana çıkış belgesi şekli çokça muhteşem! Ben iddaa ediyorum ki, diyelimki tekrar oyuncu çocuğun yaşlarında birkaç yavru seyretti! İnanıyorum kim evet özenecekler evet da bakmak isteyecekler. Bu durumda filmi gıyaben bana muhafazakar diyorlarsa olur muhafazakarım!

Dipnot:

Canan Fatih Altaylı, filmi geçmiş görün. Şayet siz bu filmi kızınıza seyrettirirseniz herkesden bozukluk dileyeceğim.

Sevgilerimle

Görüntü AVŞAR

Bir Cevap Yazın