Imge Avşar’dan araba açıklaması!

Akşam’dan Mazlum Aydın’ın haberine bakarak Rüya Avşar, kardeşi Helin Avşar ile alay malay Tarabya’da kâin  Ibik Balık restoranda sevinçli benzeri akşam yemeği yedi.

Mekândan ayrı ayrı sâdır ikiliden Avşar, 18 yaşına giren kızı Zehra’ya armağan ettiği 400 bin TL ’lik jip üzerine çarpıcı açıklamalarda bulundu. Tartışmalara hastalık olan laf için konuşan adamakıllı oyuncu, “Ego tek öz almadım, 18 yaşına girdi diye niteleyerek bozukluk alayım? Yemeden Içmeden arabaya ihtiyacı vardı. Onun için aldık” ifadelerini kullandı.

Benim üzere imtiyazlı olsun

bundan sonra kızı üzere ‘Arabasını zat kazansın alsın, bizler kabil ’ diyen Hüyla Afşar, Zehra ’nın antrparantez 1 sene boyunca trafiğe çıkmayacağını belirtti. Bunun nedenini “Kuvvetli olsun diye anca bir araba aldık. Doğrusu eğitimleri tamamlayıp uzluk alan büyüklüğünde 1 yıl bedii” sözleriyle nâkil Afşar Kızı, kızının kariyer planlaması amacıyla de şunları söyledi: “Benim tercihim şanlı değil, o sevdiği işi yapsın. Ancak düzencilik olacaksa ve benim kabilinden şartlara eş olursa yapsın. Ego iki zaman müsaade yapıyorum, başka çeşit gitmek değil düzencilik.”

Bir Cevap Yazın