Imparator Cavcav, Yılmayan Vural’ı kovdu!..

Hürriyet’te meydan düz habere göre Spor Ayak Süper Yığın ekiplerinden Gençlerbirliği’nde alışılmamış benzeri evolüsyon yaşandı.

Geceli Gündüzlü 38 yıldır süren pakt başkanlığı döneminde 44 ayrımlı maharet yönetmen ile çalışan Imparator Cavcav, geçtiğimiz perşembe haset takımın başına getirdiği Yılmaz Vural’ın görevine akıbet verdi.Yılmaz Vural ve ekibinin Gençlerbirliği macerası elden 5 dönem sürdü.

TRANSFER KONUSUNDA REY AYRILIĞI ÇIKTI

Ligde dün Eskişehirspor’a 2-0 yenildikleri maçın peşi sıra Cavcav ile bir ziyaret fail Vural’ın, alıntı yapılmasını istediği, Cavcav’ın ise, “Kadromuz ehliyetli” diye niteleyerek alın çıktığı öğrenildi.

Ilhan Cavcav’ın, aktarma talebinde ısrar etmesi dolayısıyla Yılmaz Vural ile yollarını ayırma kararı aldığı belirtildi. Görevine son verildiği kararı Vural’a yöntemince iletildi.

Imparator Cavcav’ın beceri direktörlüğe Sergen Dik ya birlikte Sevinçli Bakkal’dan birini getirmesi bekleniyor.

Sonunda Yılmayan Vural’ın Gençlerbirliği Beceri Direktörlüğü görevi 5 zaman, 1 maç sürmüş oldu.

FUAT ÇAPA’YI BIRLIKTE BIRAZ SAAT SÜRESINCE KOVMUŞTU

Imparator Cavcav’ın, Yılmayan Vural’dan 3 dönme geçmiş görüşüp anlaşmaya vardığı Fuat Çapa’yı da beş alti saat içre köylü gönderdiği tez edilmişti. Cavcav ise bu iddialar konusunda yaptığı açıklamada, “Fuat Çapa ile takkadak konuştuk, gelişigüzel sözleşme yapmadık” ifadesini kullanmıştı.

YILMAZ VURAL, IMPARATOR CAVCAV’IN 60. BECERI DİREKTÖRÜ İDİ

Yılmayan Vural, Imparator Cavcav’ın 38 yıllık Gençlerbirliği Başkanlığı döneminde çalıştığı 60. maharet direktörü idi.

29 sezondur Türkiye’de beceri müdürlük özne Vural ise bu süreçte 25 ayrı kulübü çalıştırdı. Görmüş Geçirmiş çalıştırıcı, heveskâr maharet âdemiyet kariyerinde 711 pik çıktı. Bu karşılaşmaların 274’ünü kazanan Vural, 167’sinde berabere kaldı, 270’inde mağlup oldu.

Bir Cevap Yazın