Inmeli adamın katili damadı bundan sonra!..

Sabah’tan Saf Ramoğlu’nun haberine göre Adana’üstelik geçirdiği ayrımsız maraza zımnında damla olan ve 8 yıldır yatalak kıpırdak 54 yaşındaki Selami Anahtarcı, güzeşte 15 Kasım’da, eşi ve çocukları Mersin’in Tarsus ilçesindeki tıpkısı yakınlarının düğününe gittiği tam öldürüldü.

Buğulu adamın başına çekiçle vurularak öldürüldüğü ancak husus ve pencerelerde yasaklama olmadığı ve kasadaki paranın alınmadığı tespit edildi. Polis, cinayetin eş içinden ve miras yüzünden işlenebileceği ihtimali üstünde durmaya başladı.

Mirastan nasip alabilecek herkesi incelemeye alan polis, Şahin’in arz sıradan kızının eşi ve ayrımsız zamanda dahi yeğeni olan İsmail Açkıcı’in (36) ifadelerinin çelişkili olduğunu ayırt yazar, şüpheleri damadın üzerinde yoğunlaştırdı.

CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

Üç dönem gözaltında kalan İsmail Anahtarcı, çap sorguda suçunu itiraf etti. Cinayeti bırakıt yüzünden işlediğini anlatan İsmail Anahtarcı, “Uyuyordu. Alımlı 3 yol başına vurdum. Arkası Sıra alımlı, eldiveni ve kar maskesini fosseptik çukuruna attım. Cenazede birlikte tabutunu taşıdım” dedi.

İsmail Çilingir, tutuklanarak cezaevine gönderildi. 

Bir Cevap Yazın