IOS’tan katlanılamaz aplikasyon!..

İHA’da düz düz habere göre IOS üzere tasarlanan yıpranmamış uygulama, kaliteden ödün vermeden telefon alanını boşaltarak kullanımı iyileştiriyor.

AppCola, yeni ve tansık özelliklerin bire bir kısmını iPhone kullanımını geliştirecek şekilde tasarlarken, uygulama yazılım yüklemelerine ilgili güncellemelere bile aceleci erişim sağlıyor. Uygulamanın sunduğu mefret özelliklerden biri da fotoğrafların boyutunu azaltarak ve kaliteden temas karşılık vermeden fotoğraf boyutunu sıkıştırarak iPhone ’daki altın alanları abes hale getiriyor.

AppCola ile PC ve İOS sürümlerine ücretsiz olarak pek haddinden fazla uygulamayı yöneltmek türlü. AppCola ile güncelleme bildirimlerini yönetir, flaşı sabitler, PC sürümü marifetiyle iPhone’da hep taraması gerçekleştirir, balaban dosyaları sıkıştırır, gübür kutusunu boşaltır ve iPhone hızını arttırır.

PC sürümü, güncellenmiş oyunların ve uygulamaların daha hızlı yüklenmesine olanak tanır. Öte yandan AppCola ile ayrımlı kategorilerde sınıflandırılmış ve yegâne tıpkı tıklamayla yüklenecek faziletkâr netlikte ve kalitede çokça sayıda duvar kağıdına ulaşılabilir.

Bir Cevap Yazın