İrem Derici’den kullanılmamış resimlik müjdesi!

Radyocu eşine, evvel görüşte katıldığı radyo programında aşıramento olduğunu ve aşılamak üzere biraz çağ boyunca uğraştığını söyleyen İrem Derici, evliliğinin çok mutlu bir şekilde devam ettiğini ve seneye bala açmak istediklerini açıkladı.

“Aşk Eşittir Biz” adlı kullanılmamış single çalışması ile saz kariyerine kudretli bire bir şekilde devam fail İrem, 14 Şubat ’ta ortamında 11 yol olacak olan önceki albümünü çıkartmaya hazırlanıyor.

Albümünde iki parça Sinan Ağarmış şarkısı olacak ve bu şarkıları Mustafa Ceceli düzenlenmiş edecek. Ayrıca uğuru olan Hüseyin Boncuk ’fecir de tıpkısı nağme olacak ve şarkının aranjesini eşi Talep Esendemir yapacak.

Ayla Çelik ’kap aldığı şarkının aranjesini ise Erhan Bayrak ’a ilişkin olacak. Alper Narman ve Değer Özdemir ’den aldığı şarkının aranjesi Saz Şairi Çolakoğlu ’na ait olacak. Antrparantez gazeteci Serhat Uğurlu ’den aldığı şarkının de aranjesinde Ozan Çolakoğlu imzası olacak. Bir Türk Danışma Müziği şarkısında ise babası ile ikili yapacak ve şarkının aranjesi Mustafa Ceceli ’ye ilişkin olacak.

“Tıpkısı Miyiz” adlı şarkının üstelik hezel ve bestecisi olan Başıboş Aslan ’dan üstelik bakir benzeri hit tempo aldığını ve büyük ihtimalle bu şarkının albümünün depar şarkısı olacağını açıkladı. İrem Derici, yıpranmamış albümünde yayınlanacak olan Ferdi Tayfur ’dan aldığı cover sıkıntı ile de haddinden fazla şaşırtacak.

İleriki yıllarda haddinden fazla sevdiği ve ‘Uğurum’ dediği Mustafa Ceceli ile slow benzeri düet şarkıda buluşabileceklerini açıklayan İrem Derici, tıpkı periyot aynı karı sanatçıyla üstelik düet yapabileceğini, alelhusus Merve Özbey ’i çokça kalburüstü bulduğunu açıkladı.

Bir Cevap Yazın