İstanbul Ümraniye’de cife sapıklık!..

Milliyet’te saha alan habere bakarak Ankara’dahi, otomobiliyle beraberinde durduğu gailesiz kadınlara nöbet soran, bu tam mastürbasyon yapıp görüntülerini üstelik Twitter’da paylaşan deli sosyal medyayı ayağa kaldırmış, ekşisözlükte da yakalanması üzere kampanya başlatılmıştı. Twitter’da çokça sayıda değişik adisyon açan zanlının paylaşımları adeta koku dondurdu, aksülamel çığ kabilinden büyüdü.

Şüpheli D.K. gücük sürede Ankara Emniyeti marifetiyle yakalandı, bilgili karşısına imdi. Evli ve 1 kız yavru babası olan adam ifadesinde “seksüel sorunlarım vardı” dedi, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

BU DEFA ÜMRANİYE SAPIĞI…

Bu duruma benzer benzeri sapıklığın de İstanbul’bile yaşandığı belirtiliyor. İddiaya bakarak olay hele Ümraniye’bile gerçekleşiyor.

Benzeri sapığın bu sefer hele başörtülü kadınların görüntülerini çekip twitter’da paylaştığı belirtiliyor. Düzgüsüz, twitter’daki hesabından umum otobüsünde, iki bindi şiddetli yaşlı tıpkısı teyze varken mastürbasyon yaptığını gösteren video paylaşmış.

Asansöre binen tıpkı kadını takip ettiğine ve mastürbasyon yaptığına ait görüntüyü gine  twitter’dan paylaşmış.

Anormal, tafsilatlı süredir yolda, pazarda, otobüste, asansörde, kaldırımda,mağazada, kadınları videoya alıp görüntüleri twitter’dan paylaşıyor.

Münasebetsiz sözlük’te Ümraniye’deki sapığı şikayet ediyoruz başlığı açıldı. Gelen kâh yorumlar şöyle:

-Bu videolar tabiat almış aynı bile… Sapkınlıkta iz açtı sosyal iletişim araçları. Şikayet edilsin elbet.

-Birincisini yakalattık haddinden fazla güzelce tıpkı tepkiyle. Bence bu çeşit daha sakil. Milleti asansörde kıstırıp arkasında mastürbasyon yapıyor. Kadının kaçışını görünce kanım dondu. Banko bu psikopatın da bulunması gerekiyor.

-Fotoğraflar ve videolar tekrar iğrenç. Anladığım kadarıyla bu şahsiyet istanbul’de yaşıyor, ama uzun incelemeye midem kaldırmadı. Bu şahsı tanıyanlar dahi tanımayanlar de online ihbar yapsın murat ediyorum.

-Hem yakın hem bile ihbar yoluyla gerekeni yaptım, alay İstanbul polisinde.

-Haydi bunu yakalattık diyelim, peki bu sapıklığı beğenen o 90 kişiyi şüphesiz yakalatacağız?

-O değil birlikte 6.500 takipçisi pekâlâ oluyor oğlum bence o takip edenleri, rtweet edip istimara yazanları da almalılar.

Bir Cevap Yazın