İstanbul’da dev canlılık kesintisi!..

CİHAN’da vadi alan BEDAŞ’tan yapılan açıklamaya bakarak göz Bağcılar, Güngören, Sultangazi, Kağıthane, Esenyurt, Beyoğlu, Küçükçekmece, Şişli, Arnavutköy, Bayrampaşa, Esenler, Bahçelievler ve Sarıyer’de yapılacak.

Kesinti yapılacak bölgeler şöyle:

Bağcılar; Mahmutbey Mahallesi,1.Yol,2.Yol,3.Yol,4.Yol Sokakları ve civarı.

Güngören; Güven Mahallesi Çarkıt Londra Asfaltı Caddesi, Altıntaş, Cami Çıkmazı,Parlar Sokakları ve civarı. Güneştepe Mahallesi Soğanağa,İnci,Çalışır,Alparslan,Mehmet Akif,Bağımsız Milletvekili Sokakları ve civarı.

Sultangazi; Cebeci Mahallesi 1.Cebeci Yolu,2594,2500,2494,2495,2501,2502,2503,2504,2505,2506 Sokakları ve civarı. Habipler Mahallesi Galebe Caddesi,Eray Makina,Kasapoğlu Yağ ve civarı

Kağıthane; Seyrantepe Mahallesi Başkır,Cesur,Civan,Çağla,Çağırtkan Sokakları ve civarı.

Esenyurt; Esenkent Mahallesi Vedat Altun,Aras,Reşneli Niyazi Sokakları ve civarı. İncirtepe Mahallesi Kemalpaşa Caddesi,354,355,240,241 Sokakları ve civarı.

Beyoğlu; Istiklal Mahallesinin;Hacı Hüsrev,İplikçi Fırını,Mualla Kabuli Caddeleri,İbn-i Sina,Ant Kardeşi, Paşalı Hasan,Kanarya,Kullanılmamış İshak,Önder Bahçe,Becerikli,Dürüstlük,Sahaf Mezarlığı,Kolan,Sebilci,Mahmudiye,Sokağıfesci Yokuşu Sokakları ve civarı.

Küçükçekmece; Fevzi Derk Etmek Mahallesi Nazir,Gaye,Uçar,Münir,Reşmeli,Akçalar Sokakları ve civarı.

Şişli; Levent Mahallesi Büyükdere Caddesi,Eczacıbaşı,Kanyon Elışveriş,Plaza ve civarı.

Arnavutköy; Iri Mahallesi ve civarı.

Bayrampaşa; Hedef Mahallesi Uluyol Caddesi,İşkent Uran Sitesi ve civarı.

Esenler; Çetin Doğruca Mahallesi İstanbul Caddesi,Mehmetçik,Merdiven,Meltem,Melek Sokakları ve civarı. Çetince Sağlıklı,Mimarsinan Mahallelerinin;İbn-i Sina,Farabi,İstanbul,Martir Ruşen Köksaldı Caddeleri, Medrese, Yer Altı Treni, Basak,87,88,89,92,96,97,94 Sokakları,İbrahim Turan Lisesi,Spor Kompleksi ve civarı.

Bahçelievler; Bahçelievler Mahallesi Çalışlar Caddesi,Calal Nuri,Naci Teşrinisani,Yaseminli,Çınarlı,Ayvalı,Ihlamur Sokakları,Aydınlık Üniversitesi ve civarı.

Sarıyer; İstanbul Ustalık Üniversitesi Ayazağa Yerleşkesi ve civarı.

Bir Cevap Yazın