Işte TRT’nin sunu şişman yanlışı!..

Agb ’yle mücadele edemediği üzere henüz önceki pes eden TRT, bu kat elan birlikte zehir tıpkısı duruma imza attı!.. Kişi ratınglerini “bol” belirtmek üzere kurdurduğu sbt şirketi ’nin sonuçları, agb ’siz akıbet dönemde, tv dünyasının yer nazik “ironi” konusu!.. Işte yeknesak!..

Cumartesi izlenen ilk 100 programın, kamu 24 adedi trt ’den!.. Hem dahi trt 1 ’den değil, trt 4-çocuk kanalından!..

Yani trt 4 uçuyor!.. Trt 4 ’ad pepee, aptal, arthur, laura ’nın yıldızı, dinozor treni, nane ile limon ve çufçufçular diyarı, ilk 100 ’bile “aslanlar gibi” yer bulan yapımları!.. Vallahi şaibe!.. Bu sbt ’ye dahi bundan sonra “çufçufçular diyarı” mı desek?..

Tallahi ayrımsız dolaşma, tığ birlikte sbt verilerine yer verdik, işi bilenler öyle tıpkısı eleştirdi kim bizi, derakap bıraktık. Onlarla konuştuk. “siz türkiye ’birlikte ne büyüklüğünde 6 çocuklu ev varsa, oraları mesken tutmuşsunuz” dedik, “düzelteceğiz” dediler. Agb finalinden sonraları tekrar aradık, “düzelttiniz mi, gönderirseniz verileri bakarız” dedik. “ııııh”!.. Türlü bahanelerle detaylı verileri vermekten kaçındılar. Amma genel veriler arasında dolaştığı amacıyla facia ortada!.. Trt yöneticileri, agb üzerine “hakikat” çıkarken, “çufçufçular diyarı” yüzünden, sefil oluyorlar. Anında durdurmalı, düzelttirmeli, daha sonraları bu verilerini hariç vermeliler!..

Işte trt 4 ’un ambargo koyduğu, ciddiye alınma ihtimali “0” olan ve trt ’ye şişman haysiyet kaybettiren “çufçufçular diyarı”ndan “trt4-çocuk manzaraları” amacıyla tıklayın!.. (alay değil, türkiye bunları izliyormuş!!!)

Aha o çizgilik…

Bir Cevap Yazın