Ivan Rakitic’ten Arda Turan açıklaması!

Türkiye’dahi düz alan habere göre Katalan ekibine FIFA tarafından sunulan nakil yasağı cezasının sona ermesiyle alay malay sahaya aşama atan Arda, evvel iki maçında Luis Enrique’nin 11’birlikte yeğleme ettiği kişi olmayı başardı.

Ardıl’nın takıma katılmasıyla birlikte önceki 11’deki yerini Türk yıldıza kaptıracağı iddia edilen Ivan Rakitic, 24 Sata’nın konu ile ilişkin sorusu konusunda şu açıklamayı yaptı: “Arda’nın gelişi beni endişelendirmiyor. Burada bulunduğum 1,5 zaman içerisinde kendimi ispatladığımı ve Barcelona için hangi büyüklüğünde kızıl olduğumu gösterdiğimi düşünüyorum. Nedeniyle evvel 11’deki yerimi yenilgi endişesi yaşamıyorum.”

“ARDA’YLA KONUŞTUM”

Euro 2016 gruplarında Türkiye ile eşleşmelerine bile değinen Hırvat oyuncu, “İspanya, Türkiye ve Çek Cumhuriyeti’yle eşleşerek çokça ağırlık bir gruba düştük. Arda’yla ve İspanya Milli Takımı oyuncularıyla konuştum. Katiyetle aramızda bazı iddialara girilecektir.” dedi.Ivan Rakitic, Katalanca’yı öğrenmeyi henüz başaramadığını bile sözlerine ekledi.

Bir Cevap Yazın