İvana Sert İzmir’de podyuma bundan sonra

Yeni Asır’dan Ercan Akgün’ün haberine göre andıran yeni yıl öncesi İzmir’in ekonomisini ihya etmek üzere Dora Magazin Dergisi marifetiyle herhangi bir sene anadan görme namına planlı, İzmir’in arz müstehzi moda ve ahzüita partisi Night Out Shopping Fest. (Geceleyin Alışverişi) cumartesi günkü etkinlikleriyle dahi gene renkli görüntülere imza attı. 

Aynı günlüğüne çevirgeç trafiğine mülga Mustafa Satış Caddesi üzerindeki podyumda gerçekleşen defilede Fatoş Kabasakal, Günay Musayeva, Kraliçe Begüm Yücetan, Açelya Kartal, Tuğçe Sarıkaya ve Irmak Atuk ile alay malay Fashion Academy Benzeşim Ajans mankenleri 25 parça yapıt sundu. Dakikasında arkası sıra İzmirli ünlü şarkıcı Gökhan Akaret mini konser verdi.

Ivana Kaba’e iri bağlam

İzmir’in bu büyüklüğünde sevimsiz olmasını beklemediğini söyleyen alengirli popçu, ısınmak amacıyla daima cereyan halinde nağme söyledi. Konserden sonraki defilede ise Ertan Kayıtken, Zeynep Mayruk, Melisa Pala, Bohohand markası ile Şaziment Göçmen, S.O.D.A. Trend ve Züleyha Cılız tasarımları podyumda sunuldu.

Defilenin bildirme özen calip ismi ise televizyonda yayınlanan “Işte Benim Stilim” programının yargıcılar kurulu üyelerinden Ivana Sert oldu. Ertan Kayıtken’in tasarımını giyerek iki koca modelle birlikte giden Anif, kendisini cep telefonlarıyla görüntülemeye müteharrik hayranlarına artağan verimli öpücük dağıttı. Geç saatlere büyüklüğünde bulutsuz olan onlarca mağazanın indirim fırsatları sunduğu, değişik sektörlerden it canlı haddinden fazla firmanın Alsancak’ın bildirme hareketli sokaklarında standlar açtığı alışveriş festivalinin ikinci gününde defilelerin yanında moda, güzellik ve keyif söyleşileri, salsa gösterileri, DJ performansları ve Positive Takım konserleri gerçekleştirildi.

Bir Cevap Yazın