Jennifer Aniston:

Milliyet’te meydan alan habere bakarak ‘Friends ’ dizisindeki ‘Rachel ’ karakteriyle hafızalara kazınan Amerikalı oyuncu Jennifer Aniston (46), Instyle dergisinin İngiltere edisyonuna haddinden fazla hususi açıklamalarda bulundu. 

‘Mahvolmuş ayrımsız karakterdi ’

‘Cake ’ filminde depresif bire bir kadını canlandırdınız. Sizi role iten neydi?
Senaryoyu okudum ve rolü sevdim. ‘Clarie ’, dokunaklı süresince zihayat amma uyumlu aynı âdem.  Yaşadıkları hikayeyi  oluşturuyordu.

Filmde makyaj yapmadınız. ‘The Good Girl ’birlikte dahi (Bol Tıpkı Kız) öyleydi…
Tamam ve ‘Friends with Money ’bile birlikte. Amma bu kez ıra kıtipiyoz mahvolmuştu. İki kamer boyunca mirat bulunmayan, manikür namevcut, hiçbir husus namevcut. Genişlik print kısmıysa “Idman ika” dedikleri zamandı. Fark ettim kim antrenman yapmadığınızda neşeniz kayboluyor.  Vücudunuza “Neler oluyor?” diyorsunuz, 40 ’lardaysanız…

40 ’lı yaşların arz iyi yıllar olduğunu söylemiştiniz…
Kilo vermeniz zorlaşıyor cins ama buradaki (marifetiyle kafasını meni ediyor) seçkin madde mükemmel. 20 ’li ya üstelik 30 ’lu yaşlarımı düşündükçe, nahak yere, kafamda çok soru ve endişe olduğunu, beynimi çok çok yorduğumu görüyorum.

Dönüm noktanız nedir?
40 yaşına çökmek. Geç olgunlaşanlardanım. Bu bire bir giz değil, çokça metin ilişkilerim oldu. (Gülüyor.) Bire Bir duvara toslamak büyümemi sağladı. Kendini sakinleşmek ve serbest kalmak önemliydi.

Justin ’le elbette tanıştınız?
Robert Downey Jr. sayesinde. Hawaii ’dahi seyahatteydim. Robert birlikte ‘Tropic Thunder ’ın çekimleri amacıyla adadaydı. Benzeri aktarılma akşam ezanı yemeğine geldi ve senarist arkadaşı Justin Theroux ’u üstelik getirdi.

Onu önceki gördüğünüzde ne düşündünüz?
‘Çok coşkun değil mi? ’ diye niteleyerek aklımdan geçirdiğimi hatırlıyorum. Ama o çokça kapalıydı. Üstünde yağız jean, postal, gözlükler ve fötr şapkası vardı. O zamanlar çoook yalnızdım. Aramızda romantik tıpkısı uzanım geçmedi. Sadece ‘Ne kadar oflaz biri ’ diyerek düşündüm. Ağır Ezgi amma haddinden fazla sessiz ve yorgundu, çünkü dursuz duraksız çalışıyordu. O tün bir  kaçamaktı.

‘Wanderlust ’bile ayrımsız araya gelene dek, 2011 ’e kadar görüşmediniz…
Olur, ama sette bol yoldaş olduk. Sevgilisinden ayrıldıktan sonraki yaza büyüklüğünde arkadaşlığı koruduk. Bilahare benzeri zaman “Sen benim yer andıran arkadaşlarımdan birisin ve…” dedim. O dakikadan sonraları ona ayrımlı aynı gözle bakmaya başladım.

‘Cildime dikkat ediyorum ’

Hollywood ’un dayattığı daima genç işve baskısıyla bittabi başa çıkıyorsunuz?
İnsanlar perspektiflerini kaybetti. Etrafıma bakıyorum ve estetik cerrahi ve enjeksiyonların sizi hangi büyüklüğünde keder kuzuluk sokabileceğini görüyorum. Bu nedenle cildime ilgi ediyorum, gür besleniyorum ve idman yapıyorum. Ve lazerleri seviyorum, radyo kelime sıklığı ve ultraterapileri da. Antrparantez bol benzeri mini cereyanlı cilt bakımını birlikte seviyorum.

Tipik tıpkısı cumartesi gecesi size hangi ifade ediyor?
Hafta zarfında çokça aşkın dışarıya çıkıyoruz bu nedenle hafta böylecene genellikle evde oturuyoruz. Büyük tıpkı akşam ezanı yemeği partisinde arkadaşlarımızı ağırlar ya dahi film izleriz. Pazarları Justin aşındırmak pişiriyor. Beni şanlı er bezi kreasyonlarıyla şaşırtıyor. Ayrıca birlik makarna yapıyor.

Bir Cevap Yazın