Jirinovski:

Milliyet’te saha alan habere göre Rusya’de ‘palyaço’, ‘faşist’ gibi yorumlarla alınan Türk düşmanı politikacı Jirinovski bu kere üstelik kantarın topuzunu kaçırdı…

Türkiye sınırlarını ihlal fail Acımasız uçağının düşürülmesinin ardından Zalim meclisinin madun kanadı Duma’bile istişare yapan Jirinovski, Türkiye’ye yaptırım adına Kürtlere bindi olunmasını isterken, İstanbul’u bile atom bombası ile yıldırma etti

Rusya Liberal Demokrat Fırka lideri Türk düşmanı Vladimir Jirinovski yapılan Duma toplantısında Rusya, Türkiye ’ye cebin müeyyide olarak Suriye ve Türkiye Kürtlerine desteği artırabilir.” teklifinde bulundu.

Jirinovski, İstanbul’un bile bire bir çekirdeksel bombayla altüst olacağını bile savundu.

İSTANBUL’UN NÜFUSUNU BILE BİLMİYOR

Daha bilahare ‘Moskova Konuşuyor’ radyosuna açıklamalarda bulunan Jirinovski, şunları söyledi: “İstanbulu batırmak çok cılız söz gelimi. Boğaza bire bir atom bombası atarsak cemi kent bulunmayan tamam.

SULAR YÜKSELİR HEM DA…

Sular 10-15 metre yükselir ve 9 milyon dinamik site çabucak namevcut peki. Türkiye NATO’dan tıpkı yardım beklemesin. Kimse Türkiye için nükleer yangında cavlamak istemez. Bundan Sonra Türkiye, Rusya’nın en balaban düşmanıdır”

ILGINÇ POZLARIYLA MOSKOF BASININDA SIKÇA YER ALIYOR

Bir Cevap Yazın