JÜRİLİKTEN HASTALIK AYRILDI?

Show TV ’da Bahir Baykal ’ın programına misafir olan Oylum Talu, “Bire Bir ego kalmıştım jüri koltuğuna oturmayan ego üstelik oldum” diyerek jürilik görevinin sona erdiğini söyledi.          

Habertürk ’te ’Bura Hafta Sonu ’ programını eden Talu, “Ben haddinden fazla teferruatlı zamandır çalışıyorum Habertürk ’te. Ailem bundan sonra benim” diye faaliyet arkadaşlarından memnuniyetini dile getirdi.       

Acun Ilıcalı ’nın televizyonların yeryüzü liyakatli eş programcılarından olduğunu tabir eden Oylum Talu, benzeri birçok günlük jürilik macerası amacıyla birlikte şu açıklamayı yaptı: “Çok iyicene bire bir izlence. Dünya çokça değeli aynı adam. Hiç ayrımsız maslahat bulunmayan. Onlar hafta arası çekiyorlardı programı. Habertürk ’teki programımdan ayrılmam gerekiyordu. Bu 3 ay bilahare bitecek bire bir programdı. Ben Habertürk ’te devam edeceğim. Geçenek sorunu yüzünden olmadı.”

PROGRAMIMDA NITELIK HEYBETLI               

BU ARADA hafta sonu yayınlanan programında adlı isimlerin dışında ayrımlı konulara bile meydan veren Talu, “Ego çok kaliteye ehemmiyet veriyorum. ’Bura Hafta Sonu ’ programının seyircisine çokdeğer veriyorum. Süfli söyleyecek tıpkısı şeyi olan, Türkiye ’da çokça değerli insanlar var. Hastalık bu insanları buluşturmayalım izleyici ile? Vakit Kaybetmeden ünlü mü olmalı? Ünlüler birlikte olsun ama onlar üstelik olsun” diye konuştu.

Kelebek

Bir Cevap Yazın