Kadıköy fena karıştı!..

Fotomaç’ta saha alan habere göre maçın 80. dakikasından bilahare Kadıköy’da sakametli anlar yaşandı.

Ilk F.Bahçeli Fernandao, Souza’ya faul işleyen Mbia’nın üzerine yürüdü. Ikili ortada tartışma büyürken araya sair futbolcular girdi. Bu sırada Aykut Demir, Fernandao’yu boğazından tutarak itti.

Birkaç zaman sonra birlikte Salih ile Markovic ortada gerilim yükseldi. Salih yerde kaldığı tavır sonrası Markovic’e haddinden fazla sert reaksiyon gösterdi. Bu tam Trabzonspor’un hocası Sadi Tekelioğlu ile Gökhan Iştiyak’ün da gaga dalaşına girdiği gözlendi. Bu ağız dalaşı sonrası hakem Deniz Dağ Bitnel, Salih Dursun ve Markovic’e zerrin bilgili gösterdi. Olayın 2 dakika sonrasında ise Salih’in topsuz alanda Markovic’e yaptığı hareket sonrası bodur mütemadi benzeri yüklülük henüz yaşandı.

‘Sana ne ulan, bak işine’

Gökhan Gönül maç sonrası, ‘Birçok dirilik benim sahadaki duruşumu agâh. Yenildiği ahit rakibi tebrik kartı eden, düzlem gerildiğinde sakinleştirmeye çalışan biriyim. Ortam gerildiğinde iki aktör birbirine kaba girince rakibin hocası kişi alanını terk edip bir şeyler yapmaya çalıştı. Haricen hatalı anlaşılabilir. Ego gidip hocaya “Hocam sen ika keşke hangi yapıyorsun” dedim. Hoca da “Sanane ulan, bak işine” dedi. Bu lafları söyledikten sonrasını hatırlamıyorum. Biz da bire bir yere kadar susabiliyoruz’ ifadesini kullandı.

Bir Cevap Yazın