Kadın her yaşta seks yapabilir!..

Cinsellik ne zaman biter?

“Bundan Sonra yaşım geçti, seksi biz çoktan unuttuk” diyenler… Yeditepe Üniversitesi Üroloji ve Cinsel Fonksiyon Merkezi Başkanı Doç. Dr. Amaç Yılmayan koca cephesinden, Karı Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü Başkanı Prof. Dr. Toplama Fıçıcı karı cephesinden seksin yaşını ele aldı..

DOÇ.DR. MISYON YILMAZ: ‘EŞEY DIRIMSEL OLAN EŞ TAFSILATLI YAŞAR’

“Erkeklerin seks hayatı bitmez, 80 yaşında da ata olabilirler. Rical kadınların menopozu gibi pekâlâ andropoz yaşamazlar. Cinslik hayatı olan ayvaz uzun yaşar.”

Eşey hayatı kadında ve erkekte hangi ahit biter?

Erkeklerin cinselliği bitmez. 50 yaşından sonraları seksüel sorunlar adım adım ortaya çıkmaya başlayabilir amma rical 90 yaşında bile ata olabilecek spermi üretebilir.

Andropoz ve yaş dönümü seksin bittiği anlamına mı gelir?

Andopoz yanlış bire bir terimdir, menopoz üzere ayrımsız çizgi değildir. Erkeklerde cinselliğin durduğu ayrımsız dolaşma yoktur ama yavaşlayabilir. Yaşına rağmen andropoz dönemini tek yaşamayan erkekler üstelik vardır.

Ati yaşta seks hayatını yaşamak müfit mı, dokuncalı mı?

Cinsellik erkekte yaratıcı enerji anlamına gelir. Istikbal yaşta üstelik cinsiyet hayatını seyretmek ayvaz açısından haddinden fazla yararlıdır. Nasıl his amacıyla günce alıştırma yapılması öneriliyorsa, cinsellik üstelik tıpkısı nevi egzersizdir. Etkili çipo ışıldar, kalbe ongun gelen husus cinselliğe dahi bereketli dirimsel. Kesintili eşey bile ömrü uzatır.

Sizce buğulu insanlar seksüel gücü zait umar kullanmalı mı?

Doktoru kullanmaması yönünde hususi benzeri tavsiyede bulunmuyorsa, rical banko o ilaçları kullanıp cinselliği yaşamalı. Genelde 50 yaşın üzerindekilere öneriyorum. 70- 80, hatta 90 yaşında bahtiyarlık çubuğu taktıran hastalar oluyor, bol de yapıyorlar.

Cinsiyet gücünün yer yüksek olduğu yaşlar ve arz bağan olduğu yaşlar hangisidir?

Erkeklerin 20 gözyaşı civarında eşey gücü yüksektir. 40’tan sonradan düşüş gösterebilir. Sigara içenlerin cinselliği henüz acele biter…

PROF. DR. CEM FIÇICI: ‘KADIN TEMAS YAŞTA EŞEY YAPABİLİR’

“50 yaşından sonraları erkeklerin cinselliği bozulur fakat kadınlarınki artabilir. Karı seçme yaşta cinslik yapabilir. Yaş Dönümü kadının yalnızca yumurtasını sınırlar, cinselliğini değil.”

Cinslik hayatı kadında ve erkekte hangi ant biter?

Kadının cinsiyet hayatı bitmez. Menopozdan sonradan kadının doğurganlığı biter ama hamile kalma stresi dahi bu dönemde ortadan kalktığı amacıyla, daha bağımsız cinsiyet yapabilir.

Andropoz ve yaş dönümü seksin bittiği anlamına mı dirimlik?

Yaş Dönümü doğurganlığın, yumurtlamanın bittiği, dolayısıyla en son adetin görüldüğü dönemdir. Ama menopoza rağmen eş seksüel yaş**ına devam edebilir, avrat gelişigüzel yaşta cinslik yapabilir. Başkaca başkasının yumurtasıyla istediği yaşta tevellüt de yapabilir.

Müstakbel yaşta seks hayatını sürdürmek müfit mı, zararlı mı?

Eğlenceli cinsiyet hayatı erkeklerin ömrünü uzatıyormuş… Kadınların hayatına böyle bire bir etkisi bulunmayan ama kadınları dahi elan gailesiz tutuyor. Seks hayatı olan ve cinsel olarak mutlu olan eş, henüz geç yaşlanıyor.

Sizce nemli insanlar cinsî gücü artıran umar kullanmalı mı?

‘Artık tensel hayatım bitti’ anlayışına katılmıyorum. 50 yaşından sonra cinsellik namına ayrımlı şeylerden zevk almaya bakıyor insanlar… Resim yapıyor, boncuk diziyor amma bu cinselliğin baskılanması anlamına dirimsel. İlaçlar kadınlar için çokça hareketli değil ama özellikle kadınlarda 65 yaşına büyüklüğünde hastanın bu yönde tıpkı sorunu varsa, tedavi olmasını öneririm.

Cinslik gücünün sunu erdemli olduğu yaşlar ve arz düşük olduğu yaşlar hangisidir?

Kadınlarda 20 ile 40 gözyaşı aralığı seksüel performansın sunma yüksek olduğu yaşlardır. Fakat kadınlarda yaşla alay malay seksüel umu düşer, diyerek bir durum yoktur. 50 yaşın üzerinde olup, 20 yaşındakiler kadar aktif seks hayatı olan kadınlar dahi benzer.

 

Bir Cevap Yazın