Kadınlar bile yülüme olur!..

Akşam’ın haberine bakarak İspanya’üstelik yayınlanan La Vanguardia gazetesinde düzlük alan, İngiliz malumat adamlarının gerçekleştirdiği benzeri araştırmada yülüme olurken tedricen tüylerin daha sert ve daha yağız hayat olasılığının erkeklere nazaran karı cildinde benzeri tepkiyi göstermediği ortaya artık.

İngiliz hekim Michael Prager yaptığı açıklamada, tıraşın ciltte yaşlanmayı önlediğini kabul ederek traşlı bölgedeki derinin canlılığının ayrıksı bölgelere oranla elan aşkın olduğunu söyledi. Araştırmaya katılan ayrıksı aynı doktor olan Neal Schultz ise senelerce traş olan aynı erkeğin tıpkı yaşdaki kadına bakarak daha bir iki yaşlandığının belirlendiğini hatırlatarak bu yöntemin kadınlar arasında bile uygulanabileceğini söyledi.

Araştırmaya katılan Angela Gravin adlı tıpkısı kadın haftada üç kat tıraş olduğunu, tıraş sonrası yüzüne sürdüğü kremlerden çokça müspet sonuçlar aldığını ve tüylerin hangi henüz siyah ne dahi henüz anif çıktığını rapor etti. Yüzündeki tüyleri sekiz sene süresince haftada üç kat yülüme eden benzeri kadın “Yüzümdeki yumuşaklığı hangi lazer ne bile ağda yaparak elde ettim. Köpük sürerek yülüme tutmak en dolgunca hal” dedi.

Japonya’da güçlü kadınların bu yöntemi yıllarca kullandığı ve yülüme olmayı güzelliğin bir parçası olarak gördüğü da öne sürüldü.

La Vanguardia gazetesi ayrıca dünyadaki bazen gösteriş firmalarının kadınlar üzere özel yülüme köpükleri çıkardığını ve bunları hızla piyasaya sürerek muhteşem varidat elde etmeye başladığını yazdı.

Bir Cevap Yazın