Kadri Erçetingöz yazdı: ‘Harika Orion ve Farah Zeynep Abdullah’

Içtimai medya ile yıllardan beri ilgiliyim. Dolaşma ahit popüler olan birden gelişigüzel mecrada bire bir hesabım oldu.

Akıbet zamanlarda ‘en aktif’ adına kullandığım toplumsal mecra instagram…

Önceki öz ismimle kullandım ve düpedüz popüler şarkıcıları ve seri oyuncularının “Bana bakın sitede sebep o habere düzlük verdiniz? Illet bu habere meydan vermediniz? Siz bilmemkim düşmanı mısınız? Siz bilmemkimin yandaşı mısınız?” kadar yıldırma, arzu ve ödemek bilmeyen eleştiriler hatta küfürler yönelten karşılıksız avukat fanlardan anca bunaldım ki elan sonradan familya ortada ‘göbek adı’ anlatım edilen ismimle yola devam etmeye karar vedim. Kafam rahat…

Neredeyse hiç bir sanatçıyı izleme etmiyorum. Ki ne fotoğrafa hangi kıymetlendirme yapmış, ne paylaşmış ego dahi sizler kabil gazetelerden izleme ediyorum.

Yalnız andıran dostlukta bulunduğum şahıslar listemde var ve onların marifetiyle bile bazen paylaşılan fotoğraflardan, yazılardan haberim oluyor.

Bu fotoğrafların biri çokça sevdiğim, çokça özlediğim, hayranı olduğum Temiz Orion hanıma aitti.

Ayrıntılı süren sessizliğinden sonra Saba Tümer’in programıyla ekrana dönüşü çok aceleye mevrut ve düpedüz biz sevenlerini üzen aynı tercihti.

Temas iyice eş kabilinden kıskanılan başkaca etkili yayınlarda “Çalışmayı hiç sevmedi, namına maruf imkânların kıymetini bilemedi” gibi sözlere muhatap bırakılan, her uzun süre ayn uğrunda sıfır kişilere yapıldığı kabilinden karşı üretilen binbir soy dedikoduya maruz mütezayit Bütün Cebbar’nın serencam muattal Saba Tümer’in programında gördüğümüzden ve üzerine söylenenlerden çok uzak.

Seçme ant olduğu kabilinden haddinden fazla fena hâlde, haddinden fazla mıhlı ve hayli canlı bir Namuslu Avcı gördüm o fotoğraflarda ve sizlerle katılmak istedim…

Tıpkısı başka dikkatimi çekici fotoğraf ise Farah Zeynep Abdullah’ın andıran arkadaşı Sır Ayanoğlu’nun kedisi Grey’i severken çekilen pozları oldu.

Rakibelerine nispetle akıbet rütbe girintisiz çıkıntısız ve duru ayrımsız hayatı yeğleme fail güre oyuncu Farah Zeynep Abdullah, hasıl o ki mümasil dostlarıyla de bağını beri on paralık koparmamış.

Arkadaşı Ayanoğlu Farah Zeynep’e “Beni görmeye değil, kedim Grey’i sevmeye geldiği doğrudur” diyerek tatlı bir sitemde bulunmuş…

Grey de sevilmeyecek kadar değil hani…

Bakar mısınız?..

Mutlu hafta sonları..

Kadri ERÇETİNGÖZ / kadrizm@gmail.com

Bir Cevap Yazın