Kağan Şükür’e haddinden fazla anif eleştiri!

Altaylı, ‘At yalanı sevsinler inananı’ başlıklı köşe yazısında Kağan Şükür’ün Halk Bankası umumi müdürüyle ilişkin sözlerine çok anif karşılık verdi.

Melik Şükür’ün açıklamalarını inandırıcı buluyor musunuz?

Aha Altaylı’nın yazısının o bölümü:

Melik Şükür bir televizyona konuşmuş. Aynı cümlesine takıldım. Mebus Melik Şükür vezneci umumi müdürünün evinde pabuç kutularında mevcut 4.5 milyon doları söylenmek amacıyla demiş ki, “25 sene Galatasaray’de, Torino’birlikte, İnter’da futbol oynadım. 4,5 milyon dolarım namevcut”.

PALAVRANIN DANİSKASI

Elbette ki, bire bir vezneci müdürünün evinde başmak kutularında 4.5 milyon dolar bulunması rezaletin daniskasıdır bile, Hakan Şükür’ün sözleri da “palavranın” daniskasıdır. Melik Şükür, futbolculuğu döneminde anasının ak sütü üzere helal balaban nukut kazanmıştır.

4.5 milyon dolardan çok elan fazlasını kazanmıştır.
Ha bu paraları yakıcı vurup harman savurduysa, yediyse, batırdıysa bilemem ama Şükür’ün 4.5 milyon dolardan haddinden fazla daha fazla varlığa topluluk olduğundan tek kuşkum namevcut.
“Evimde nakit 4.5 milyon dolarım bulunmayan” diyorsa bir özdek diyemem.

Basiret sahibi kimsenin evinde böyle tıpkısı servet olmaz.
Amma Şükür’ün futboldan kazandığı emniyetli olun çokça elan fazladır. Yorumculuğu döneminde Tabur TV’den aldığı mülk dahi zorlu çok vatandaşımızın ömrü süresince kazanabileceği paradan fazladır.

FATİH ALTAYLI / HABERTÜRK GENEL AĞ SİTESİ

Bir Cevap Yazın